Boeldag Veiling
Boeldag Veiling

Boeldag Veiling

Date: 24th Jun, 2023 12:00
Location: Mussche Meubelmakerij, Oude Rijksweg 45a, Staphorst.

Op zaterdagmiddag 24 juni 2023 organiseert Hessink’s Veilingen een nostalgische en oer-Hollandse Boeldagveiling in het Overijsselse Staphorst, afkomstig uit de nalatenschap van de vorig jaar op 94-jarige leeftijd overleden antiquair Moup Vellinga uit Meppel (OV).

Geveild worden antieke meubelen, staartklokken, stapels oud antiek, antieke scheepslampen, tientallen koperen akers, koperen strijkijzers en appelketels. Verder ook nog eens ruim 600 bananendozen vol antieke gereedschappen, dozen vol met oude Friese “doorloop” schaatsen, antieke wandtegels, poppen, speelgoed, tin, smeedijzer, glas, kristal en ander curiosa. Kortom, een collectie waar menig antiquair in de vorige eeuw een “moord” voor zou hebben gepleegd.

SOLD Lot 1 - Gebruind iepenhouten poppenbankje

Gebruind iepenhouten poppenbankje

lot 1 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Gebruind iepenhouten poppenbankje met ‘spijlen’ rug en armleuningen. Hoogte 45 cm. Breedte 40 cm.

Sold for €13 More details 1

SOLD Lot 2 - Vier diverse 19e-eeuwse stoven

Vier diverse 19e-eeuwse stoven

lot 2 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier diverse 19e-eeuwse stoven, w.o. 3 voetenstoven en 1 rechaud.

Sold for €7 More details 1

SOLD Lot 3 - Poppenwagen met speelgoedpop.

Poppenwagen met speelgoedpop.

lot 3 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Poppenwagen met speelgoedpop.

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 4 - Koop divers aardewerk in 3 dozen

Koop divers aardewerk in 3 dozen

lot 4 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Koop divers aardewerk in 3 dozen, waaronder Keulse en Westerwalder azijnflessen, melkkannen, jeneverkruiken. Hierbij een aantal Hollands aardewerk ... read more

Sold for €65 More details 4

SOLD Lot 5 - Koop antieke schaatsen in 1 doos

Koop antieke schaatsen in 1 doos

lot 5 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Koop antieke schaatsen in 1 doos, Zgn. Friese ‘doorlopers’.

Sold for €7 More details 1

SOLD Lot 6 - Collectie diverse zakhorloges en horloge houders (rond 1900).

Collectie diverse zakhorloges en horloge houders (rond 1900).

lot 6 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €234 More details 1

SOLD Lot 7 - Diverse zilveren objecten

Diverse zilveren objecten

lot 7 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Diverse zilveren objecten, w.o. zilveren pillendoosje, sieraden, schepwerk sigarettendoos en andere.

Sold for €195 More details 1

SOLD Lot 8 - Koop diverse onedele lepeltjes, schepwerk, borstels, en heuptas.

Koop diverse onedele lepeltjes, schepwerk, borstels, en heuptas.

lot 8 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €45 More details 1

SOLD Lot 9 - Drie scharen met zilveren grepen, Bijbeltje met gouden slot, e.a.

Drie scharen met zilveren grepen, Bijbeltje met gouden slot, e.a.

lot 9 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie scharen met zilveren grepen, Bijbeltje met gouden slot, lederen beursje met zilveren slot en een oud boek.

Sold for €80 More details 1

SOLD Lot 10 - Antieke smeedijzeren paardenruif. Rond 1900.

Antieke smeedijzeren paardenruif. Rond 1900.

lot 10 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Antieke smeedijzeren paardenruif. Rond 1900. Afm. 78 x 83 cm. Groot model.

Sold for €33 More details 3

SOLD Lot 11 - Koop diverse 19e/20e-eeuwse vintage wandtegels

Koop diverse 19e/20e-eeuwse vintage wandtegels

lot 11 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Koop diverse 19e/20e-eeuwse vintage wandtegels, w.o. 4-pas tegels. (30x)

Sold for €26 More details 1

SOLD Lot 12 - Koop diverse 19e/20e-eeuwse vintage wandtegels

lot 12 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 13 - Antieke Franse comtoise, rond 1870.

Antieke Franse comtoise, rond 1870.

lot 13 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Antieke Franse comtoise, rond 1870. Gesigneerd: 'Martellet à la Tour du Pin'. Compleet met ijzeren klokkenstoel, vouwslinger, 2 ijzeren gewichten en ... read more

Sold for €45 More details 1

SOLD Lot 14 - Klassieke oorfauteuil met bijpassende hocker.

Klassieke oorfauteuil met bijpassende hocker.

lot 14 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €25 More details 2

SOLD Lot 15 - Blikken koektrommel, België, ca. 1930.

Blikken koektrommel, België, ca. 1930.

lot 15 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Blikken koektrommel, België, ca. 1930. Bodem gemerkt: GBC (= General Biscuits Company). Afmeting: 42 x 30 x 17 cm.

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 16 - 19e eeuwse mantel klok op marmeren basement

19e eeuwse mantel klok op marmeren basement

lot 16 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

19e eeuwse mantel klok op marmeren basement en bekroond met een bronzen nymf. H. 62 cm.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 17 - Twee mahoniehouten salonstoelen

Twee mahoniehouten salonstoelen

lot 17 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee mahoniehouten salonstoelen met ‘open’ hoefijzervormige rug en lichtgebogen voorpoten. Rond 1870.

Sold for €13 More details 2

SOLD Lot 18 - Antieke gietijzeren kolenbak, zgn. “kevertje’. Ca. 1900.

Antieke gietijzeren kolenbak, zgn. “kevertje’. Ca. 1900.

lot 18 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 19 - Koop diverse antieke wandtegels in 1 doos.

Koop diverse antieke wandtegels in 1 doos.

lot 19 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 20 - Drie antieke roodkoperen waterketels

Drie antieke roodkoperen waterketels

lot 20 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie antieke roodkoperen waterketels, t.w. twee zgn. ’appél’-ketels en een zakketel. Rond 1860.

Sold for €52 More details 1

SOLD Lot 21 - Twee koperen akers

Twee koperen akers

lot 21 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en ijzeren hengsel en een 19e-eeuwse geelkoperen aker met ... read more

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 22 - Drie 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’strijkijzer

Drie 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’strijkijzer

lot 22 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’strijkijzer met scharnierend deksel en gedraaide houten greep.

Sold for €33 More details 1

SOLD Lot 23 - Twee 19e-eeuwse roodkoperen vergieten

Twee 19e-eeuwse roodkoperen vergieten

lot 23 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee 19e-eeuwse roodkoperen vergieten en een diepe 19e-eeuwse geelkoperen schaal met omgeslagen rand op 3 ‘klauw’pootjes.

Sold for €33 More details 1

SOLD Lot 24 - Drie rechthoekige 19e-eeuwse roodkoperen koetsenstofen.

Drie rechthoekige 19e-eeuwse roodkoperen koetsenstofen.

lot 24 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie rechthoekige 19e-eeuwse roodkoperen koetsenstofen. Allemaal met scharnierend hengsel.

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 25 - Vier 19e-eeuwse tulbandvormen, w.b. twee roodkoperen.

Vier 19e-eeuwse tulbandvormen, w.b. twee roodkoperen.

lot 25 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 26 - Drie antieke 19e-eeuwse roodkoperen waterketels

Drie antieke 19e-eeuwse roodkoperen waterketels

lot 26 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie antieke 19e-eeuwse roodkoperen waterketels, zgn. ’appél’-ketels. Rond 1850.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 27 - Drie diverse 19e-eeuwse voetenstofen

Drie diverse 19e-eeuwse voetenstofen

lot 27 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie diverse 19e-eeuwse voetenstofen, w.b. twee cilindrische stoven (1 met messing inzet) en een roodkoperen rijtuigenstoof.

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 28 - Drie 19e-eeuwse geelkoperen akers

Drie 19e-eeuwse geelkoperen akers

lot 28 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse geelkoperen akers. Waarvan twee met koperen hengsels.

Sold for €52 More details 1

SOLD Lot 29 - Drie diverse 19e/20e-eeuwse putemmers

Drie diverse 19e/20e-eeuwse putemmers

lot 29 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie diverse 19e/20e-eeuwse putemmers, w.o. een roodkoperen, een beschilderde en een zinken emmer.

Sold for €45 More details 1

SOLD Lot 30 - Drie koperen akers

Drie koperen akers

lot 30 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse koperen akers. Waarvan twee met ijzeren ... read more

Sold for €71 More details 1

SOLD Lot 31 - Witmarmeren schoorsteen pendule met 8-daags gaand en slaand uurwerk

Witmarmeren schoorsteen pendule met 8-daags gaand en slaand uurwerk

lot 31 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Witmarmeren schoorsteen pendule met 8-daags gaand en slaand uurwerk, vergulde ornamenten en bekroond met een gezwarte putto. Rond 1840. H. 40 cm. (+/- ... read more

Sold for €130 More details 1

SOLD Lot 32 - Drie 19e-eeuwse rood- en geelkoperen doofpotten.

Drie 19e-eeuwse rood- en geelkoperen doofpotten.

lot 32 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse rood- en geelkoperen doofpotten. ‘As’emmers voor bij de allesbrander. Elk met een geelkoperen hengsel.

Sold for €52 More details 1

SOLD Lot 33 - Drie 19e-eeuws antieke koperen waterketels

Drie 19e-eeuws antieke koperen waterketels

lot 33 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuws antieke koperen waterketels, t.w. twee roodkoperen ’appél’-ketels en een roodkoperen zakketel. Rond 1850.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 34 - 19e-eeuwse notenhouten stoof met geelkoperen inzet

19e-eeuwse notenhouten stoof met geelkoperen inzet

lot 34 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

19e-eeuwse notenhouten stoof met geelkoperen inzet en 19e-eeuwse roodkoperen zakketel met geelkoperen scharnierend hengsel.

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 35 - Drie antieke 19e-eeuwse koperen ketels

Drie antieke 19e-eeuwse koperen ketels

lot 35 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie antieke 19e-eeuwse koperen ketels, t.w. twee roodkoperen ’appél’-ketels en een roodkoperen zakketel. Rond 1860-70.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 36 - Drie koperen akers

Drie koperen akers

lot 36 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse geelkoperen akers. Allemaal met koperen ... read more

Sold for €91 More details 1

SOLD Lot 37 - Vier 18e/19-eeuwse handgesmede ijzeren vuurhalen

Vier 18e/19-eeuwse handgesmede ijzeren vuurhalen

lot 37 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier 18e/19-eeuwse handgesmede ijzeren vuurhalen. Lengte 120 cm. en kleiner (+/-)

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 38 - Drie koperen akers

Drie koperen akers

lot 38 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse koperen akers. Allemaal met koperen hengsels.

Sold for €71 More details 1

SOLD Lot 39 - Drie 19e-eeuwse koperen beddenpannen

Drie 19e-eeuwse koperen beddenpannen

lot 39 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse koperen beddenpannen met scharnierend deksel en houten steel. (1 ontbreekt)

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 40 - Tien antieke geelkoperen koffiemolens

Tien antieke geelkoperen koffiemolens

lot 40 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Tien antieke geelkoperen koffiemolens met ‘los’ en scharnierend zwengel.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 41 - Vier 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer

Vier 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer

lot 41 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier 19e-eeuwse geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer met scharnierend deksel en gedraaide houten greep.

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 42 - Drie 19e-eeuwse antieke koperen waterketels

Drie 19e-eeuwse antieke koperen waterketels

lot 42 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse antieke koperen waterketels, t.w. één roodkoperen ’appél’-ketel en twee roodkoperen zakketels. Rond 1860.

Sold for €52 More details 1

SOLD Lot 43 - Twee koperen akers

Twee koperen akers

lot 43 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en een 19e-eeuwse geelkoperen aker. Beide met koperen hengsels.

Sold for €85 More details 1

SOLD Lot 44 - Twee koperen akers

Twee koperen akers

lot 44 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €78 More details 1

SOLD Lot 45 - Biedermeier ééndeurs mahoniehouten hoekkast

Biedermeier ééndeurs mahoniehouten hoekkast

lot 45 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Biedermeier ééndeurs mahoniehouten hoekkast, zgn. penantkastje met paneeldeur en bovendeur. Afm. 116 x 93 x 56 cm

Sold for €78 More details 1

SOLD Lot 46 - Drie 19e-eeuwse antieke koperen ’appél’-ketels

Drie 19e-eeuwse antieke koperen ’appél’-ketels

lot 46 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse antieke koperen ’appél’-ketels, t.w. twee roodkoperen- en een kleinere geelkoperen ketel. Rond 1860.

Sold for €78 More details 1

SOLD Lot 47 - Rechthoekige kastanjehouten wandtafel

Rechthoekige kastanjehouten wandtafel

lot 47 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Rechthoekige kastanjehouten wandtafel met onderblad en twee laden. Afm. 78 x 120 x 40 cm.

Sold for €65 More details 1

SOLD Lot 48 - Drie koperen akers

Drie koperen akers

lot 48 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse geelkoperen akers. Met ijzeren en koperen ... read more

Sold for €78 More details 1

SOLD Lot 49 - Vroege rechthoekige Biedermeier wandconsole

Vroege rechthoekige Biedermeier wandconsole

lot 49 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vroege rechthoekige Biedermeier wandconsole met onderblad tussen cilindrische poten, waarop messing beslag en marmeren blad. Afm. 88 x 95 x 38 cm.

Sold for €117 More details 2

SOLD Lot 50 - Drie antieke roodkoperen waterketels

lot 50 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie antieke roodkoperen waterketels, zgn. ’appél’-ketels. Rond 1850. Hierbij een smeedijzeren vuurijzer.

Sold for €52 More details 1

SOLD Lot 51 - Drie koperen akers

Drie koperen akers

lot 51 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse geelkoperen akers. Met koperen en ijzeren ... read more

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 52 - 19e Eeuwse Fries Staartklok

19e Eeuwse Fries Staartklok

lot 52 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

19e Eeuwse Fries Staartklok met latoen koperen ornamenten, handbeschilderde wijzerplaat en cijferring en tijdsaanduiding in Romeinse cijfers. Het ... read more

Sold for €65 More details 2

SOLD Lot 53 - Vier antieke roodkoperen waterketels

Vier antieke roodkoperen waterketels

lot 53 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier antieke roodkoperen waterketels, t.w. twee koperen ’appél’-ketels en twee koperen zakketels. Rond 1860-70.

Sold for €40 More details 1

SOLD Lot 54 - Drie antieke geelkoperen balustervormige waterketels

Drie antieke geelkoperen balustervormige waterketels

lot 54 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie antieke geelkoperen balustervormige waterketels, w.b. twee zakketel. Rond 1860.

Sold for €26 More details 1

SOLD Lot 55 - Drie geelkoperen akers

Drie geelkoperen akers

lot 55 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie geelkoperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse geelkoperen akers. Allemaal met koperen hengsels.

Sold for €97 More details 1

SOLD Lot 56 - Koop antieke houten deurknoppen in 1 doos.

Koop antieke houten deurknoppen in 1 doos.

lot 56 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €33 More details 1

SOLD Lot 57 - Drie 19e-eeuwse koperen akers

Drie 19e-eeuwse koperen akers

lot 57 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse koperen akers, allemaal met koperen hengsels.

Sold for €71 More details 1

SOLD Lot 58 - Fraai handgemaakt houten model van een ‘Hasselter Turf Aak’

Fraai handgemaakt houten model van een ‘Hasselter Turf Aak’

lot 58 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Fraai handgemaakt houten model van een ‘Hasselter Turf Aak’, model rond 1900. Met volle witte zeilen. Hoogte 91 cm. Lengte: 136 cm.

Sold for €130 More details 2

SOLD Lot 59 - Drie antieke roodkoperen waterketels

lot 59 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie antieke roodkoperen waterketels, t.w. twee ’appél’-ketels en een roodkoperen zakketel. Rond 1860.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 60 - Koop diverse roodkoperen roomschalen. Allen 19e eeuws. (7x)

Koop diverse roodkoperen roomschalen. Allen 19e eeuws. (7x)

lot 60 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €97 More details 1

SOLD Lot 61 - Drie 19e-eeuwse koperen akers

Drie 19e-eeuwse koperen akers

lot 61 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse koperen akers. Alle met koperen hengsels.

Sold for €65 More details 1

SOLD Lot 62 - Grote antieke roodkoperen hengselpan. 19e eeuws

Grote antieke roodkoperen hengselpan. 19e eeuws

lot 62 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €71 More details 1

SOLD Lot 63 - Twee antieke roodkoperen waterketels en een roodkoperen giet- of oliekan

Twee antieke roodkoperen waterketels en een roodkoperen giet- of oliekan

lot 63 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee antieke roodkoperen waterketels en een roodkoperen giet- of oliekan. Rond 1860.

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 64 - Vier antieke geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer

Vier antieke geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer

lot 64 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier antieke geelkoperen ‘kooltjes’ strijkijzer met scharnierend deksel en gedraaide houten greep. Allen rond 1850.

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 65 - Drie 19e-eeuwse koperen akers

Drie 19e-eeuwse koperen akers

lot 65 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie 19e-eeuwse koperen akers. Met hengsel en verticale grepen.

Sold for €71 More details 1

SOLD Lot 66 - Antieke handbeschilderde Schwarzwalder ‘Appelklok’, circa 1850.

Antieke handbeschilderde Schwarzwalder ‘Appelklok’, circa 1850.

lot 66 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Antieke handbeschilderde Schwarzwalder ‘Appelklok’, circa 1850. Met ééndaags uurwerk, gaand en slaand werk en lange “open” slinger. Lengte: 78 cm.

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 67 - Twee 18e/19e-eeuwse roodkoperen akers

Twee 18e/19e-eeuwse roodkoperen akers

lot 67 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee 18e/19e-eeuwse roodkoperen akers met koperen klinknagels en ijzeren hengsel.

Sold for €130 More details 1

SOLD Lot 68 - Twee 18e/19e-eeuwse roodkoperen akers

lot 68 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €130 More details 1

SOLD Lot 69 - Drie antieke roodkoperen ‘appél’ ketels. Rond 1860.

Drie antieke roodkoperen ‘appél’ ketels. Rond 1860.

lot 69 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €52 More details 1

SOLD Lot 70 - Drie antieke roodkoperen ‘appél’ ketels. Rond 1860.

lot 70 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €45 More details 1

SOLD Lot 71 - Houten miniatuur van een Staphorster hooiwagen, 'model 1850'

Houten miniatuur van een Staphorster hooiwagen, 'model 1850'

lot 71 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Houten miniatuur van een Staphorster hooiwagen, 'model 1850', zgn. 'gebroken langwagen'. Losse 'wagenschotten' en vier 12-spakige wielen met wielnaaf ... read more

Sold for €45 More details 1

SOLD Lot 72 - Drie koperen akers

Drie koperen akers

lot 72 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Drie koperen akers, t.w. een 18e/19e-eeuwse roodkoperen aker met koperen klinknagels en twee 19e-eeuwse koperen akers. Allemaal met ijzeren, c.q. ... read more

Sold for €78 More details 1

SOLD Lot 73 - Vier antieke emmers

Vier antieke emmers

lot 73 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier antieke emmers, w.o. roodkoperen, een zinken en ijzeren putemmer.

Sold for €65 More details 1

SOLD Lot 74 - Twee roodkoperen melkkannen. Ca. 1870.

Twee roodkoperen melkkannen. Ca. 1870.

lot 74 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee roodkoperen balustervormige melkkannen met bolvormige deksels. Ca. 1870.

Sold for €117 More details 1

SOLD Lot 75 - 19e -eeuwse Fries Staartklok in eikenhouten kast.

19e -eeuwse Fries Staartklok in eikenhouten kast.

lot 75 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

19e -eeuwse Fries Staartklok in eikenhouten kast. De toogkap met handgestoken houten atlas en twee bazuin spelende engelen. Handbeschilderde ... read more

Sold for €104 More details 2

SOLD Lot 76 - Acht boeken, 1e en 2e wereldoorlog.

Acht boeken, 1e en 2e wereldoorlog.

lot 76 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Acht Frans-, Engels- en Nederlands talige boeken, 1e en 2e wereldoorlog.

Sold for €26 More details 1

SOLD Lot 77 - Antiek Groninger eikenhouten ‘hekjes’ kabinet.

Antiek Groninger eikenhouten ‘hekjes’ kabinet.

lot 77 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Antiek Groninger eikenhouten ‘hekjes’ kabinet. Recht model. In de bovenkast twee rechthoekige paneeldeuren tussen gezwarte pilaren. In de onderkast ... read more

Sold for €286 More details 1

SOLD Lot 78 - Hollands eikenhouten naaitafeltje

Hollands eikenhouten naaitafeltje

lot 78 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Hollands eikenhouten naaitafeltje met twee brede laden en een opstand. Circa 1920. Afm. 100 x 70 x 40 cm. (+/-)

Sold for €111 More details 1

SOLD Lot 79 - Rechthoekig eikenhouten penantkastje

Rechthoekig eikenhouten penantkastje

lot 79 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Rechthoekig eikenhouten penantkastje, periode Empire, ca. 1815. Met 2 rechthoekige paneeldeurtjes tussen gezwarte kolommen, waarboven een brede lade. ... read more

Sold for €78 More details 2

SOLD Lot 80 - Vintage veelkleurig beschilderd hobbelpaard.

Vintage veelkleurig beschilderd hobbelpaard.

lot 80 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vintage veelkleurig beschilderd hobbelpaard. (Kan wat lijm gebruiken). Afm. 80 x 95 cm.

Sold for €91 More details 1

SOLD Lot 81 - Ronde mahoniehouten uitschuifbare coulissetafel

Ronde mahoniehouten uitschuifbare coulissetafel

lot 81 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Ronde mahoniehouten uitschuifbare coulissetafel op gedraaide poot, rustend op een viersprant. Hoogte 74 cm. (+/-). Lengte uitgetrokken ca. 270 cm. ... read more

Sold for €30 More details 2

SOLD Lot 82 - Vier notenhouten salonstoelen

Vier notenhouten salonstoelen

lot 82 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier notenhouten salonstoelen met ‘open’ rug, rood beklede zitting en lichtgebogen voorpoten.

Sold for €39 More details 1

SOLD Lot 83 - Diverse koffers met o.a. vintage diaprojector, typemachine en platenkoffers. (7x)

Diverse koffers met o.a. vintage diaprojector, typemachine en platenkoffers. (7x)

lot 83 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €65 More details 1

SOLD Lot 84 - Diverse antieke koetslampen, voor Landauer en Coupé rijtuig.

Diverse antieke koetslampen, voor Landauer en Coupé rijtuig.

lot 84 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 85 - Antieke ijzeren spoorweglamp en een geelkoperen scheepskompas

Antieke ijzeren spoorweglamp en een geelkoperen scheepskompas

lot 85 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Antieke ijzeren spoorweglamp en een geelkoperen scheepskompas (binnenwerk ontbreekt).

Sold for €60 More details 1

SOLD Lot 86 - Rechthoekige 19e -eeuwse eikenhouten ‘tuug’ kist.

Rechthoekige 19e -eeuwse eikenhouten ‘tuug’ kist.

lot 86 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Rechthoekige 19e -eeuwse eikenhouten ‘tuug’ kist. Met smeedijzeren scharnieren en dito ‘bak’-slot. Afm. 58 x 117 x 57 cm.

Sold for €45 More details 1

SOLD Lot 87 - Ingelijste Oost-Indische inkttekening met religieuze tekst.

Ingelijste Oost-Indische inkttekening met religieuze tekst.

lot 87 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Ingelijste Oost-Indische inkttekening met religieuze tekst. In een antieke mahoniehouten lijst. 19e eeuws en zeldzaam. Afm. 80 x 60 cm. (+/)

Sold for €104 More details 1

SOLD Lot 88 - Ingelijste letterdoek. Gedateerd 1821 en met wapen van Amsterdam

Ingelijste letterdoek. Gedateerd 1821 en met wapen van Amsterdam

lot 88 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Ingelijste letterdoek. Gedateerd 1821 en met wapen van Amsterdam. Afm. 80 x 60 cm. (+/-)

Sold for €40 More details 1

SOLD Lot 89 - Ingelijste borduurlap “Arbeid Adelt 1813 - 1913”

Ingelijste borduurlap “Arbeid Adelt 1813 - 1913”

lot 89 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Ingelijste borduurlap “Arbeid Adelt 1813 - 1913”. Afm. 40 x 40 cm. (+/-)

Sold for €19 More details 1

SOLD Lot 90 - Olieverfschilderij met voorstelling van een Marker visser

Olieverfschilderij met voorstelling van een Marker visser

lot 90 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Olieverfschilderij met voorstelling van een Marker visser. Rechtsonder gesigneerd en in witte lijst. Afm. 80 x 50 cm. (+/-)

Sold for €104 More details 2

SOLD Lot 92 - Biedermeier pastel schilderij (ca. 1840)

Biedermeier pastel schilderij (ca. 1840)

lot 92 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Biedermeier pastel schilderij (ca. 1840) van een jongen met speelgoedpaardje. In een vergulde lijst. Afm. 70 x 50 cm. (+/-)

Sold for €442 More details 1

SOLD Lot 93 - Twee antieke 360° scheepslantaarns

Twee antieke 360° scheepslantaarns

lot 93 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Twee antieke 360° scheepslantaarns met bol glas en ‘timpaan’-vormig kap. Rond 1900.

Sold for €59 More details 1

SOLD Lot 94 - Vier antieke 360° scheepslantaarns

Vier antieke 360° scheepslantaarns

lot 94 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier antieke 360° scheepslantaarns met bol glas en ‘timpaan’-vormig kap. Rond 1900.

Sold for €117 More details 1

SOLD Lot 95 - Vier antieke scheepslantaarns.

Vier antieke scheepslantaarns.

lot 95 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Vier antieke scheepslantaarns. T.w. “Bakboord”, “Stuurboord” en zgn. “Toplicht” lampen. Rond 1900.

Sold for €117 More details 1

SOLD Lot 96 - Diverse petroleumlampen

Diverse petroleumlampen

lot 96 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Diverse petroleumlampen, w.o. scheepslampen, ijzeren mijnlamp, hallamp en een glazen schemerlampvoet. Meest rond 1900.

Sold for €143 More details 1

SOLD Lot 97 - 19e eeuws rechthoekig eikenhouten ladenkastje

19e eeuws rechthoekig eikenhouten ladenkastje

lot 97 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

19e eeuws rechthoekig eikenhouten ladenkastje op hoge conische poten, met 2 laden waarop messing beslag. Afm. 72 x 72 x 35 cm.

Sold for €52 More details 2

SOLD Lot 98 - Duitse mahoniehouten zgn. “vrij-slinger’ klok.

Duitse mahoniehouten zgn. “vrij-slinger’ klok.

lot 98 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Duitse mahoniehouten zgn. “vrij-slinger’ klok. Rond 1900. Hoogte ca. 60 cm.

Sold for €13 More details 1

SOLD Lot 99 - Oudhollands eikenhouten etagère

Oudhollands eikenhouten etagère

lot 99 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Oudhollands eikenhouten etagère met vier niveaus. Afm. 120 x 60 x 30 cm.

Sold for €78 More details 1

SOLD Lot 100 - Biedermeier fauteuil

Biedermeier fauteuil

lot 100 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Biedermeier fauteuil met gebogen en gecapitonneerde rug en open armleuningen.

Sold for €39 More details 2

SOLD Lot 101 - Oudhollandse rechthoekige eikenhouten keukentafel

Oudhollandse rechthoekige eikenhouten keukentafel

lot 101 (Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023)

Oudhollandse rechthoekige eikenhouten keukentafel met zgn. kruispoot. Afm. 74 x 105 x 77 cm.

Sold for €33 More details 1