28th Nov, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

Lot 1529

1529

Zilveren berkemeier.

Zilveren berkemeier. Gedreven beker met noppen op de stam, bolle gegraveerde cuppa en parelrand rond de voet. Met oude Delftse keuren en jaarletter voor 1609 en meesterteken "Eenhoorn". H.10cm. (gew. 126 gram)

Sold for €21,250