27th Jun, 2009 11:00

Pim Fortuyn Veiling

Lot 160

160

Leo van VELDHUIZEN, (geb. Barneveld 196

"Pim Fortuyn met zijn hondjes" Gesign. M.O.: Leo Olieverf op doek, afm. 100 x 80 cm. (geschilderd 2001) Leo van VELDHUIZEN (geboren Barneveld 1960) "Pim Fortuyn und seine Hunde" Sign. M.u.: Leo. Öl auf Leinwand, Größe 80 x 100 cm. (gemalt 2001)

Sold for €51,250