17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

Lot 2049

2049

OPDENHOFF, Georg Willem

OPDENHOFF, Georg Willem (geb. Fulda-Dld. 1807 - overl. Den Haag 1873) "Schepen voor de kust bij zwaar weer" Gesign. M.O. (op de sloep) Olieverf op doek, afm.95½x144cm.

Sold for €22,500

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001