17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

Lot 2129

2129

DIJKSTRA, Johan

DIJKSTRA, Johan (geb. Groningen 1896 - overl. Groningen 1978) "Groninger landschap met Rijtdiep en Blauw Borgje" Gesign.(?), ca. 1926. Wasverf op doek, afm.52x75cm. Verso: "Gezicht op Groninger dorpje Kantens met molen" Gesign. R.O. ca. 1930. Olieverf op doek, afm.52x75cm. Noot: Dit schilderij werd ontdekt in de Freijemaborg te Groningen, tijdens de taxatiedag en opnamen voor het programma "Kunstschatten" van TV.-Noord. Een belangrijk en tot op heden onbekend werk van de kunstenaar.

Sold for €131,250

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001