27th Jun, 2009 11:00

Pim Fortuyn Veiling

  Lot 1

1

Ton Dubbeldam (geb. Schoonhoven 1957)

"Engels landschap met parkbank, waarop Menno ter Braak en E.du Perron" Gemonogrammeerd en gedateerd 1985 Olieverf op doek, afm. 87 x 120 cm. Ton Dubbeldam (geboren Schoonhoven 1957) "Englische Landschaft mit Bank, darauf die SchriftstellerMenno ter Braak und E. du Perron" Monogrammiert und datiert 1985 Öl auf Leinwand, Größe 87 x 120 cm.

Sold for €3,125