1
Ton Dubbeldam
(geb. Schoonhoven 1957)
"Engels landschap met parkbank, waarop Menno ter Braak en E.du Perron"
Gemonogrammeerd en gedateerd 1985
Olieverf op doek, afm. 87 x 120 cm.
Ton Dubbeldam
(geboren Schoonhoven 1957)
"Englische Landschaft mit Bank, darauf die SchriftstellerMenno ter Braak und E. du Perron"
Monogrammiert und datiert 1985
Öl auf Leinwand, Größe 87 x 120 cm.
Sold for €3,125
Ton Dubbeldam
(geboren Schoonhoven 1957)