11
Bronzen sculptuur
"Staande vrouw met handen in de zij". Hoogte 15 cm. Op vierkante hardstenen sokkel, gesign. 'Enide'.
Bronzeskulptur
"Stehende Frau, die Hände an den Hüften". Höhe 15cm. Aufviereckigem Hartsteinsockel, signiert 'Enide'.
Sold for €250
Bronzeskulptur