27th Jun, 2009 11:00

Pim Fortuyn Veiling

  Lot 11

11

Bronzen sculptuur

"Staande vrouw met handen in de zij". Hoogte 15 cm. Op vierkante hardstenen sokkel, gesign. 'Enide'. Bronzeskulptur "Stehende Frau, die Hände an den Hüften". Höhe 15cm. Aufviereckigem Hartsteinsockel, signiert 'Enide'.

Sold for €250