Lot 151

151

A German Dagger, 19th century

Single-edged blade with stamped mark. The hilt with one short quillon and ivory grip. Length 26 cm. [II-] DOLK Duitsland, 19e eeuw Enkelsnijdige kling met middengraat en gestempeld keur. Het gevest met korte, naar boven gebogen pareerstang en cilindrische ivoren greep. Lengte 26 cm. [II-] Dolch, Deutschland, 19.Jhdt. Rückenklinge mit Mittelgrat und geschlagener Meistermarke. Hilze mit kurzer, nach oben gebogener Parierstange und Elfenbeingriff. Länge 26 cm. [II-]

Sold for €162