151
A German Dagger, 19th century
Single-edged blade with stamped mark. The hilt with one short quillon and ivory grip. Length 26 cm. [II-]
DOLK
Duitsland, 19e eeuw
Enkelsnijdige kling met middengraat en gestempeld keur. Het gevest met korte, naar boven gebogen pareerstang en cilindrische ivoren greep. Lengte 26 cm. [II-]
Dolch, Deutschland, 19.Jhdt.
Rückenklinge mit Mittelgrat und geschlagener Meistermarke. Hilze mit kurzer, nach oben gebogener Parierstange und Elfenbeingriff. Länge 26 cm. [II-]
Sold for €162
DOLK
Duitsland, 19e eeuw
Dolch, Deutschland, 19.Jhdt.