1613
Set van zes gelijke zilveren kandelaars.
België(?), rond 1900.
Naar 18e eeuws model. H.21cm. Kz.gemerkt: Cen.Cie en nrs. 2/4/5/8/10/12.
(gew. 5346 gram)
Litt: vgl. "Schönes Silber", Kaysers Handbuch für Sammler und Liebhaber, pag. 151, afb. 227.
(Louis Duprérier, Parijs 1706)
Sold for €8,125
België(?), rond 1900.
(gew. 5346 gram)