28th Nov, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

  Lot 1613

1613

Set van zes gelijke zilveren kandelaars.

Set van zes gelijke zilveren kandelaars. België(?), rond 1900. Naar 18e eeuws model. H.21cm. Kz.gemerkt: Cen.Cie en nrs. 2/4/5/8/10/12. (gew. 5346 gram) Litt: vgl. "Schönes Silber", Kaysers Handbuch für Sammler und Liebhaber, pag. 151, afb. 227. (Louis Duprérier, Parijs 1706)

Sold for €8,125