1622
Twee zilveren sauskommen
Twee zilveren sauskommen.
Hollands, rond 1900.
Haagse modellen. Zware ovale zilveren Lodewijk-XVI sauskommen met gladde wanden,
gegoten randen, blad-vormige oren en poten. Gemerkt met oude Rotterdamse keuren. (gew. 1062 gram)
Sold for €8,750
Twee zilveren sauskommen.
Hollands, rond 1900.