5th Jun, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

  Lot 1622

1622

Twee zilveren sauskommen

Twee zilveren sauskommen. Hollands, rond 1900. Haagse modellen. Zware ovale zilveren Lodewijk-XVI sauskommen met gladde wanden, gegoten randen, blad-vormige oren en poten. Gemerkt met oude Rotterdamse keuren. (gew. 1062 gram)

Sold for €8,750