28th Nov, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

  Lot 1633

1633

Verguld zilveren dekselbokaal.

Verguld zilveren dekselbokaal. Schotland, 2e helft 19e eeuw. Gedreven en gegoten beker met gelobde wangen, waarop een reliëf van cupido's en nimfen, waaronder afbeeldingen van Neptunis. De kelk wordt gedragen door een zeemeermin. H.43½cm. (gew. 1190 gram)

Sold for €3,500