1633
Verguld zilveren dekselbokaal.
Schotland, 2e helft 19e eeuw.
Gedreven en gegoten beker met gelobde wangen, waarop een reliëf van cupido's en nimfen, waaronder afbeeldingen
van Neptunis. De kelk wordt gedragen door een zeemeermin. H.43½cm. (gew. 1190 gram)
Sold for €3,500
Schotland, 2e helft 19e eeuw.