1651
Drie-delig zilveren koffieservies.
Noorwegen, 19e eeuws.
Gegoten, gedreven koffiekan, met scharnierend deksel en vier klauwpoten. Lodewijk V-stijl, met lange
"S"-vormige tuit, het handvat opgebouwd uit "C"-vormige voluten. Met bijhorende roomkan en suikerbak.
Het deksel van de koffiekan met staande leeuw met wapenschild waarop een familiewapen.
Alle serviesdelen tevens gegraveerd met hetzelfde familiewapen. (Adelijke herkomst) (Gew. 1190 gram)
Sold for €2,125
Noorwegen, 19e eeuws.