28th Nov, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

  Lot 1654

1654

Wijnschaal met 8 tastevins.

Wijnschaal met 8 tastevins. Spanje, 19e eeuws. Gegoten en gedreven ronde diepe schotel. De gegraveerde bodem ingelegd met Spaanse zilveren munten. Om de schaalrand vier ajourgezaagde oren met voorstellingen van vogels, ertussen acht haken, waaraan zgn. 'tastevins'(= wijnproefschaaltjes). Diam.44½cm. (gew. 2132 gram)

Sold for €2,625