1654
Wijnschaal met 8 tastevins.
Wijnschaal met 8 tastevins.
Spanje, 19e eeuws.
Gegoten en gedreven ronde diepe schotel.
De gegraveerde bodem ingelegd met Spaanse zilveren munten. Om de schaalrand vier ajourgezaagde oren
met voorstellingen van vogels, ertussen acht haken, waaraan zgn. 'tastevins'(= wijnproefschaaltjes).
Diam.44½cm. (gew. 2132 gram)
Sold for €2,625
Wijnschaal met 8 tastevins.
Spanje, 19e eeuws.
Diam.44½cm. (gew. 2132 gram)