5th Jun, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

  Lot 1657

1657

Verguld zilveren schulptuur van een koning

Verguld zilveren schulptuur van een koning. Duitsland, 19e-eeuws. Staande figuur met gestoken ivoren kop. Op het schild een familiewapen, bestaande uit drie lelies en drie kikkers. Op vierkant basement met afgeschuinde hoeken. H. 25½ cm.

Sold for €3,750