1657
Verguld zilveren schulptuur van een koning
Verguld zilveren schulptuur van een koning.
Duitsland, 19e-eeuws.
Staande figuur met gestoken ivoren kop. Op het schild een familiewapen, bestaande uit drie lelies
en drie kikkers. Op vierkant basement met afgeschuinde hoeken. H. 25½ cm.
Sold for €3,750
Duitsland, 19e-eeuws.