5th Jun, 2001 19:00

Zilver & Kristal Veiling

  Lot 1659

1659

Zilveren koektrommel

Zilveren koektrommel. Duitsland, na 1900 (?). Gegoten rechthoekige doos met scharnierend deksel met knop i.v.v. een pijnappel. Gebombeerde vlakken, waarop 17e-eeuwse decors in reliëf. Over het geheel versierd met rocailles, schelpmotieven, ranken en voluten. De binnenzijde verguld. Op vier voluut-vormige pootjes. L. 14 cm. (gew. 387 gram)

Sold for €1,125