1659
Zilveren koektrommel
Zilveren koektrommel.
Duitsland, na 1900 (?).
Gegoten rechthoekige doos met scharnierend deksel met knop i.v.v. een pijnappel. Gebombeerde vlakken,
waarop 17e-eeuwse decors in reliëf. Over het geheel versierd met rocailles, schelpmotieven,
ranken en voluten. De binnenzijde verguld. Op vier voluut-vormige pootjes. L. 14 cm. (gew. 387 gram)
Sold for €1,125
Zilveren koektrommel.
Duitsland, na 1900 (?).