2001
ACCAMA (I), Bernardus
ACCAMA (I), Bernardus
(geb. Burum ca. 1697 - overl. Leeuwarden 1756)
"Halfportret van Petronella Maria de Beaufort" Gesign. M.R. en 1737.
Olieverf op doek, afm.77½x59cm.
Verso: "Petronella Maria de Beaufort, dochter van Pieter Benjamin de Beaufort en van Benudina
van Amama, geboren te Hulst 25 - 6 - 1717. Gehuwd te Hontenisse met Mr. Johan Schorer,
overleden te Middelburg op 26 mei 1764."
Sold for €8,500
ACCAMA (I), Bernardus