17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2001

2001

ACCAMA (I), Bernardus

ACCAMA (I), Bernardus (geb. Burum ca. 1697 - overl. Leeuwarden 1756) "Halfportret van Petronella Maria de Beaufort" Gesign. M.R. en 1737. Olieverf op doek, afm.77½x59cm. Verso: "Petronella Maria de Beaufort, dochter van Pieter Benjamin de Beaufort en van Benudina van Amama, geboren te Hulst 25 - 6 - 1717. Gehuwd te Hontenisse met Mr. Johan Schorer, overleden te Middelburg op 26 mei 1764."

Sold for €8,500

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001