2004
FETI, Domenico (omgeving van)
FETI, Domenico (omgeving van)
(geb. Rome 1589 - Venetië 1629)
"Jezus met doornenkroon"
Niet gesigneerd, verso met label. Olieverf op doek, afm.55½x46cm.
Zie: 'Ecco Homo', Alte Pinakothek, München.
Litt: 'Das Buch Chrsti', von Hans Reug. R. Voig, Händlungsverlag, Leipzig 1921.
Sold for €1,062
FETI, Domenico (omgeving van)
"Jezus met doornenkroon"