17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2010

2010

MAES, Nicolaes (naar)

MAES, Nicolaes (naar) (geb. Dordrecht 1632 - overl. Amsterdam 1693) "Halfportret van een jonge heer" Olieverf op doek, afm.73½x54cm. Noot: Tijdens W.O.-II is het originele schilderij door diefstal verloren gegaan. In opdracht van de familie werd besloten, om na de oorlog deze copie te maken.

Sold for €1,062

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001