17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2032

2032

KOEKKOEK, Marinus Adrianus (toegeschr. aan)

KOEKKOEK, Marinus Adrianus (toegeschr. aan) (geb. Middelburg 1807 - overl. Amsterdam 1868) "Romatisch landschap met boerderij. Op de voorgrond een zandweg, waarop enkele reizigers en een herder met een koe" Niet gesigneerd, verso met label: ('Aan mijn vriend W.Roelofs, M.A.Koekkoek 1864') Olieverf op paneel, afm.29½x39cm.

Sold for €1,875

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001