17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2114

2114

BOGMAN, Herman Adrianus Charles

BOGMAN, Herman Adrianus Charles (geb. Den Haag 1890) "Turfmarkt te Den Haag" Gesign. R.O. Olieverf op paneel, afm.24x38½cm.

Sold for €7,750

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001