17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2162

2162

KNIKKER jr., Jan Simon

KNIKKER jr., Jan Simon (geb. Leiden 1911) "Hollands landschap met molen, op de voorgrond een voerman met paard en wagen" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.41x61cm.

Sold for €2,625

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001