17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2184

2184

KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem Markenstein)

KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem Markenstein) (geb. Leiden 1911) "Gezicht op de St.Nicolaaskerk te Amsterdam" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.60x80cm.

Sold for €7,000

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001