27th Jun, 2009 11:00

Pim Fortuyn Veiling

  Lot 25

25

Paul KUSTERS,(cartoonist, geb. 1966)

"De Lijsttrekkers als marionetten", gesigneerd en gedateerd april 2002 (Voor 'BN De Stem, de krant die je kent'). Gekleurde tekening, afm. 25 x 34 cm. Op de dag van de aanslag, op 6 mei 2002, had Pim Fortuyn tussen 13.00 en 14.00 uur een afspraak met "De Stem"-Wegener (zie kavel 149, agenda Pim Fortuyn). Tijdens deze bijeenkomst werd de bovenstaande tekening aan hem geschonken (zie foto). Paul KUSTERS (Karikaturenzeichner geboren 1966) "Die Wahlkandidaten als Marionetten". Signiert und Datiert April 2002 (Für BN De Stem, eine Zeitung) Farbskizze, Größe 25 x 34 cm.

Sold for €1,438