27th Jun, 2009 11:00

Pim Fortuyn Veiling

  Lot 5

5

Biedermeier opaline vaas

Biedermeier opaline vaas 19e-eeuwse kelkvormige melkglazen vaas in de vorm van een bloem, deels blauw en verguld met gegolfde rand. Hoogte 30 cm. Biedermeier Opalinvase Klelchförmige Milchglasvase aus dem 19.Jhdt. in Form einer Blume,zum Teil mit blauem und vergoldetem Dekor und geschwungenen Rand.Höhe 30 cm.

Sold for €325