5525
China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot
China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot,
Ming, Wanli, ca. 1640.
Balustervormige vaas met blauw decor van ranken en gebladerte,
waartussen ovalen met voorstellingen van berglandschappen en figuren.
H.31½ cm. (halsrestauratie)
Sold for €6,250
Ming, Wanli, ca. 1640.
H.31½ cm. (halsrestauratie)