6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5525

5525

China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot

China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot, Ming, Wanli, ca. 1640. Balustervormige vaas met blauw decor van ranken en gebladerte, waartussen ovalen met voorstellingen van berglandschappen en figuren. H.31½ cm. (halsrestauratie)

Sold for €6,250