5572
China, porseleinen theebusje
China, porseleinen theebusje.
Kangxi, ca. 1680- 1720.
Ovaal model met blauw decor van bomen in vlak-verdeling.
Op de hals een zilveren montuur en zilveren dop.
Hollands gekeurd, 19e-eeuws. H. 18½ cm.
Sold for €1,569
China, porseleinen theebusje.
Kangxi, ca. 1680- 1720.