6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5572

5572

China, porseleinen theebusje

China, porseleinen theebusje. Kangxi, ca. 1680- 1720. Ovaal model met blauw decor van bomen in vlak-verdeling. Op de hals een zilveren montuur en zilveren dop. Hollands gekeurd, 19e-eeuws. H. 18½ cm.

Sold for €1,569