6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5582

5582

Twee porseleinen Imari kommen op schotels

Twee porseleinen Imari kommen op schotels. Japan, Edo-periode, ca. 1700. Ronde diepe kommen en schotels met gegolfde randen en polychroom en verguld decor van bloemen. (Eén schotel hersteld). Diam. 20 cm.

Sold for €1,500