5614
Holland, 18e-eeuwse porseleinen schotel.
Den Haag, ca. 1770.
Grote diepe schotel met reliëf en geschulpte rand.
Binnen in de schotel een polychroom decor van bloemen.
Kz. gemerkt in onderglazuur-blauw. Diam. 40½ cm.
Sold for €3,625
Den Haag, ca. 1770.