6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5614

5614

Holland, 18e-eeuwse porseleinen schotel.

Holland, 18e-eeuwse porseleinen schotel. Den Haag, ca. 1770. Grote diepe schotel met reliëf en geschulpte rand. Binnen in de schotel een polychroom decor van bloemen. Kz. gemerkt in onderglazuur-blauw. Diam. 40½ cm.

Sold for €3,625