5633
Duitsland, diepe porseleinen schotel.
Meissen, ca. 1930.
Gegolfde en vergulde rand, in het centrum een polychroom decor
van een papegaai op een tak. Diam. 28 cm.
Sold for €625
Meissen, ca. 1930.