6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5633

5633

Duitsland, diepe porseleinen schotel.

Duitsland, diepe porseleinen schotel. Meissen, ca. 1930. Gegolfde en vergulde rand, in het centrum een polychroom decor van een papegaai op een tak. Diam. 28 cm.

Sold for €625