6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5648

5648

Twee ovale portretminiaturen, tempera op ivoor.

Twee ovale portretminiaturen, tempera op ivoor. Holland, 18e-eeuws. Voorstellende een jongeman en jonge vrouw, beide gesigneerd: Roy. In verguld bronzen lijstjes. H. 7½ cm.

Sold for €1,250