5648
Twee ovale portretminiaturen, tempera op ivoor.
Holland, 18e-eeuws.
Voorstellende een jongeman en jonge vrouw, beide gesigneerd: Roy.
In verguld bronzen lijstjes. H. 7½ cm.
Sold for €1,250
Holland, 18e-eeuws.