5653
Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.
Frankrijk, eind 18e-eeuw.
Geen slagwerk. Bolle witémail wijzerplaat met één sleutelgat en
gesigneerd 'L. Leroy & Cie à Paris'. In vuurvergulde bronzen kast met
slangvormige greep en versierd met eikenloof en guirlandes.
Op vier 'platte' balpootjes. H. 17 cm.
Sold for €7,000
Frankrijk, eind 18e-eeuw.