6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5653

5653

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'. Frankrijk, eind 18e-eeuw. Geen slagwerk. Bolle witémail wijzerplaat met één sleutelgat en gesigneerd 'L. Leroy & Cie à Paris'. In vuurvergulde bronzen kast met slangvormige greep en versierd met eikenloof en guirlandes. Op vier 'platte' balpootjes. H. 17 cm.

Sold for €7,000