Engeland, Charles-II, 18e-eeuwse winglantaarnklok. Engeland, ca. 1710. Met geelkoperen getoogde wijzerplaat, met hoekornamenten en gesigneerd 'Jn. Draper, London' (= John Draper 1695. CC 1703- 1726). Bekroond met een kruisvormige belbeugel. Op de zijkanten van de klok, ajourgezaagde fretjes, waaronder op de beide deuren zgn. 'wings'. De wijzerplaat de uuraanduiding in Romeinse cijfers en wekkerschijf, waarop één stalen wijzer. Het uurwerk met spillegang en ankervormige slingergewichtje, bewegend tussen het gaand- en slagwerk. H. 35½ cm.
Sold for €10,000
Auction: Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001