6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5664

5664

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV pendule

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV pendule, Frankrijk, ca. 1740. Cartelvormige tafelklok. De voet wordt gevormd door grillig gekronkelde ranken,. schelpen en bladmotieven. De klok is bekroond met een boeket bloemen. De wit-émail wijzerplaat met uuraanduiding in Romeinse cijfers, de minuten in Arabische cijfers. Gesign.: 'Frédéric Duval à Paris'. Het uurwerk met spillegang, hele en halve uren slaand op een bel. H. 35 cm.

Sold for €11,250