6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5669

5669

Napoleon-III kolompendule, ingelegd met rozenhout.

Napoleon-III kolompendule, ingelegd met rozenhout. Frankrijk, ca. 1870. Ingelegd met rozenhout fraai versierd met intarsia van wijnranken. Met witémail wijzerplaat, Romeinse cijferaanduiding, vuurvergulde cijferring en slinger. Het uurwerk hele en halve uren slaand op een bel. H. 45 cm.

Sold for €1,750