5669
Napoleon-III kolompendule, ingelegd met rozenhout.
Frankrijk, ca. 1870.
Ingelegd met rozenhout fraai versierd met intarsia
van wijnranken. Met witémail wijzerplaat, Romeinse cijferaanduiding,
vuurvergulde cijferring en slinger.
Het uurwerk hele en halve uren slaand op een bel. H. 45 cm.
Sold for €1,750
Frankrijk, ca. 1870.