6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5671

5671

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV cartelklok.

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV cartelklok. Frankrijk, ca. 1740. De klok versierd met voluten, accolades en bloemslingers. Op de bolle witémail wijzerplaat en gesigneerd 'Eust.Fr. Houblin à Paris'. Het uurwerk met spillegang, slagwerk op sluitschijf en verstelbare draadophanging. Hele en halve uren slaand op een bel. H. 66 cm.

Sold for €11,875