5671
Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV cartelklok.
Frankrijk, ca. 1740.
De klok versierd met voluten, accolades en bloemslingers.
Op de bolle witémail wijzerplaat en gesigneerd 'Eust.Fr. Houblin à Paris'.
Het uurwerk met spillegang, slagwerk op sluitschijf en verstelbare
draadophanging. Hele en halve uren slaand op een bel. H. 66 cm.
Sold for €11,875
Frankrijk, ca. 1740.