5679
Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.
Frankrijk, eind 18e-eeuw.
Het uurwerk uitgevoerd met ankeréchappement en zaagslagwerk.
Hele en halve uren slaand op een bel. Genummerd uurwerk.
Bolle witémail wijzerplaat, gesigneerd 'L. Leroy et Cie à Paris'.
In vuurvergulde bronzen kast, versierd met slangvormige greep,
eikenloof, de zijkanten verfraaid met rozetten.
Op vier balpootjes. H. 22 cm.
Sold for €9,750
Frankrijk, eind 18e-eeuw.
Op vier balpootjes. H. 22 cm.