6th Jun, 2001 19:00

Kunst en Antiek Veiling

  Lot 5679

5679

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'. Frankrijk, eind 18e-eeuw. Het uurwerk uitgevoerd met ankeréchappement en zaagslagwerk. Hele en halve uren slaand op een bel. Genummerd uurwerk. Bolle witémail wijzerplaat, gesigneerd 'L. Leroy et Cie à Paris'. In vuurvergulde bronzen kast, versierd met slangvormige greep, eikenloof, de zijkanten verfraaid met rozetten. Op vier balpootjes. H. 22 cm.

Sold for €9,750