27th Jun, 2009 11:00

Pim Fortuyn Veiling

  Lot 63

63

Bronzen object 'Excalibur'

(= Legendarisch zwaard van Koning Uthu Pendragon, de vader van Koning Arthur gestoken in een rotsblok). Voorzijde gemerkt 'Power'. Hoogte 15 cm. Bronzeobjekt 'Excalibur' (= Legendarisches Schwert des Königs Uthu Pendragon, Vater desKönigs Arthur, gestossen in einen Felsblock). Vorderseitegemarkt 'Power'. Höhe 15 cm.

Sold for €250