Auction
Category
lot 5747 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Mahoniehouten salonbank. Holland, Empire, ca. 1810. Licht gebogen rug en ronde mahoniehouten armleuningen. Versierd met verguld messing details. L. ... read more
Sold for €6,875 More details 1
Eikenhouten drie-laden commode
lot 5749 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Eikenhouten drie-laden commode. Holland, Empire, ca. 1810. De commode versierd met latoenkoperen beslag op de laden, de zijkanten met hele ... read more
Sold for €3,750 More details 1
Gelderse eikenhouten dekenkist
lot 5753 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Gelderse eikenhouten dekenkist. Holland, ca. 1750. Rechthoekig, met plat scharnierend deksel en fraai gebeeldhouwde panelen aan de voorzijde van de ... read more
Sold for €688 More details 1
Eikenhouten ééndeurs commodekast
lot 5754 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Eikenhouten ééndeurs commodekast. Holland, ca. 1880. Rechthoekig Utrechts model, versierd met cannelures en ebbenhouten details. Op gedraaide ... read more
Sold for €594 More details 1
lot 5755 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Mahoniehouten "stomme knecht". Holland, Biedermeier, ca. 1870. Zgn. theetafeltje met licht gekromde poten, twee laden met bestoken front, ... read more
Sold for €1,562 More details 1
lot 5757 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Mahoniehouten coulissentafel. Holland, Empire, ca. 1800. Rond uitschuifbaar blad op fraai gestoken en beschilderde kolom, uitlopend op een ... read more
Sold for €9,375 More details 1
Wortelnoten Lodewijk XVI porseleinkast
lot 5764 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Wortelnoten Lodewijk XVI porseleinkast. Hollands, ca. 1790. Enkelgebogen onderkast, waarin drie laden en gedragen door vier klauwpoten (later). De ... read more
Sold for €13,750 More details
lot 5765 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Notenhouten vierladen commode. Hollands, 19e-eeuws. Op twee balpootjes.
Sold for €1,875 More details
Notenhouten 18e-eeuwse kussenkast
lot 5767 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Notenhouten 18e-eeuwse kussenkast. Hollands, ca. 1770. Tussen de ronde en met gebeeldhouwde guirlandes versierde kolommen, twee zware deuren. ... read more
Sold for €1,500 More details
Witbeschilderde Lodewijk-XVI servieskast
lot 5783 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Witbeschilderde Lodewijk-XVI servieskast. Hollands, ca. 1795. Twee-delig met rechte onderkast , waarin twee deuren, erboven twee laden. De bovenkast ... read more
Sold for €750 More details 1
lot 5793 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Mahoniehouten toilettafel. Engeland, rond 1900. Met ovale kantelbare spiegel. In de onderkast twee grote en twee kleine laden. Op vier hoge ... read more
Sold for €1,188 More details 1
lot 5794 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Eikenhouten tinbuffet. Engeland, ca. 1770. Tweedelige kast, bovengedeelte met open étagère en haken voor het ophangen van tinnen 'pinten'. De ... read more
Sold for €10,500 More details 1
Wortelnotenhouten schrijfbureau
lot 5795 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Wortelnotenhouten schrijfbureau. Holland, Louis Quinze, ca. 1750. Met schuine schrijfklep, waarachter een nest van laadjes en vakjes. In de rechte ... read more
Sold for €3,250 More details 1
18e-eeuws mahoniehouten Lodewijk-XVI kabinet
lot 5803 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
18e-eeuws mahoniehouten Lodewijk-XVI kabinet. Hollands, ca. 1775. Buikgebogen onderkast, waarin drie laden. De bovenkast met oplopende kap, met ... read more
Sold for €12,500 More details
lot 5805 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Eikenhouten schrijfbureau. Holland, Louis Seize, ca. 1780. Recht bureau met schuine schrijfklep, waarachter diverse vakjes en laden. In de onderkast ... read more
Sold for €1,500 More details 1
lot 5806 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)
Palissanderhouten salonstel. Engeland, Victoriaans, ca. 1870. Bestaande uit een ovale palissanderhouten kanteltafel (L. 135 cm.), op fraai gestoken ... read more