Kunst en Antiek Veiling

Kunst en Antiek Veiling

Date: 6th Jun, 2001 19:00
Location: Zwolle, Netherlands

Refine your results

Category

Antiques (16)

Asian Art (44)

Clocks & Barometers (21)

Furniture (21)

Russian Art (2)

SOLD Lot 5747 - Mahoniehouten salonbank

Mahoniehouten salonbank

lot 5747 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten salonbank. Holland, Empire, ca. 1810. Licht gebogen rug en ronde mahoniehouten armleuningen. Versierd met verguld messing details. L. ... read more

Sold for €6,875 More details 1

SOLD Lot 5749 - Eikenhouten drie-laden commode

Eikenhouten drie-laden commode

lot 5749 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten drie-laden commode. Holland, Empire, ca. 1810. De commode versierd met latoenkoperen beslag op de laden, de zijkanten met hele ... read more

Sold for €3,750 More details 1

SOLD Lot 5753 - Gelderse eikenhouten dekenkist

Gelderse eikenhouten dekenkist

lot 5753 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Gelderse eikenhouten dekenkist. Holland, ca. 1750. Rechthoekig, met plat scharnierend deksel en fraai gebeeldhouwde panelen aan de voorzijde van de ... read more

Sold for €688 More details 1

SOLD Lot 5754 - Eikenhouten ééndeurs commodekast

Eikenhouten ééndeurs commodekast

lot 5754 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten ééndeurs commodekast. Holland, ca. 1880. Rechthoekig Utrechts model, versierd met cannelures en ebbenhouten details. Op gedraaide ... read more

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 5755 - Mahoniehouten "stomme knecht"

Mahoniehouten "stomme knecht"

lot 5755 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten "stomme knecht". Holland, Biedermeier, ca. 1870. Zgn. theetafeltje met licht gekromde poten, twee laden met bestoken front, ... read more

Sold for €1,562 More details 1

SOLD Lot 5757 - Mahoniehouten coulissentafel

Mahoniehouten coulissentafel

lot 5757 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten coulissentafel. Holland, Empire, ca. 1800. Rond uitschuifbaar blad op fraai gestoken en beschilderde kolom, uitlopend op een ... read more

Sold for €9,375 More details 1

SOLD Lot 5764 - Wortelnoten Lodewijk XVI porseleinkast

Wortelnoten Lodewijk XVI porseleinkast

lot 5764 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Wortelnoten Lodewijk XVI porseleinkast. Hollands, ca. 1790. Enkelgebogen onderkast, waarin drie laden en gedragen door vier klauwpoten (later). De ... read more

Sold for €13,750 More details

SOLD Lot 5765 - Notenhouten vierladen commode

Notenhouten vierladen commode

lot 5765 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Notenhouten vierladen commode. Hollands, 19e-eeuws. Op twee balpootjes.

Sold for €1,875 More details

SOLD Lot 5767 - Notenhouten 18e-eeuwse kussenkast

Notenhouten 18e-eeuwse kussenkast

lot 5767 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Notenhouten 18e-eeuwse kussenkast. Hollands, ca. 1770. Tussen de ronde en met gebeeldhouwde guirlandes versierde kolommen, twee zware deuren. ... read more

Sold for €1,500 More details

SOLD Lot 5783 - Witbeschilderde Lodewijk-XVI servieskast

Witbeschilderde Lodewijk-XVI servieskast

lot 5783 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Witbeschilderde Lodewijk-XVI servieskast. Hollands, ca. 1795. Twee-delig met rechte onderkast , waarin twee deuren, erboven twee laden. De bovenkast ... read more

Sold for €750 More details 1

SOLD Lot 5793 - Mahoniehouten toilettafel

Mahoniehouten toilettafel

lot 5793 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten toilettafel. Engeland, rond 1900. Met ovale kantelbare spiegel. In de onderkast twee grote en twee kleine laden. Op vier hoge ... read more

Sold for €1,188 More details 1

SOLD Lot 5794 - Eikenhouten tinbuffet

Eikenhouten tinbuffet

lot 5794 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten tinbuffet. Engeland, ca. 1770. Tweedelige kast, bovengedeelte met open étagère en haken voor het ophangen van tinnen 'pinten'. De ... read more

Sold for €10,500 More details 1

SOLD Lot 5795 - Wortelnotenhouten schrijfbureau

Wortelnotenhouten schrijfbureau

lot 5795 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Wortelnotenhouten schrijfbureau. Holland, Louis Quinze, ca. 1750. Met schuine schrijfklep, waarachter een nest van laadjes en vakjes. In de rechte ... read more

Sold for €3,250 More details 1

SOLD Lot 5803 - 18e-eeuws mahoniehouten Lodewijk-XVI kabinet

18e-eeuws mahoniehouten Lodewijk-XVI kabinet

lot 5803 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

18e-eeuws mahoniehouten Lodewijk-XVI kabinet. Hollands, ca. 1775. Buikgebogen onderkast, waarin drie laden. De bovenkast met oplopende kap, met ... read more

Sold for €12,500 More details

SOLD Lot 5805 - Eikenhouten schrijfbureau

Eikenhouten schrijfbureau

lot 5805 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten schrijfbureau. Holland, Louis Seize, ca. 1780. Recht bureau met schuine schrijfklep, waarachter diverse vakjes en laden. In de onderkast ... read more

Sold for €1,500 More details 1

SOLD Lot 5806 - Palissanderhouten salonstel

Palissanderhouten salonstel

lot 5806 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Palissanderhouten salonstel. Engeland, Victoriaans, ca. 1870. Bestaande uit een ovale palissanderhouten kanteltafel (L. 135 cm.), op fraai gestoken ... read more