Kunst en Antiek Veiling

Kunst en Antiek Veiling

Date: 6th Jun, 2001 19:00
Location: Zwolle, Netherlands

Refine your results

Category

Antiques (16)

Asian Art (44)

Clocks & Barometers (21)

Furniture (21)

Russian Art (2)

SOLD Lot 5501 - China, achtkantig porseleinen trekpotje

China, achtkantig porseleinen trekpotje

lot 5501 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, achtkantig porseleinen trekpotje. Ch'ienlung (1735- 1796) Met blauw decor van bloemen. H. 10 cm. (deksel met schilfers)

Sold for €212 More details 1

SOLD Lot 5507 - China, porseleinen fles

China, porseleinen fles

lot 5507 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen fles. Kangxi, ca. 1680- 1720. Peervormig model, waarop een blauw decor van figuren in een landschap. H. 26½ cm. (productiefout op ... read more

Sold for €1,250 More details 1

SOLD Lot 5508 - China, twee gelijke porseleinen étagère vaasjes

China, twee gelijke porseleinen étagère vaasjes

lot 5508 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee gelijke porseleinen étagère vaasjes. Kangxi, ca. 1680- 1720. Miniatuur knobbelvaasjes met handbeschilderd blauw decor van bloemen. H. ... read more

Sold for €1,094 More details 1

SOLD Lot 5509 - China, twee porseleinen theebussen

China, twee porseleinen theebussen

lot 5509 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen theebussen, Kangxi, ca. 1680- 1720. Balustervormige porseleinen bussen, handbeschilderd blauw decor. gemonteerd met zilveren ... read more

Sold for €6,250 More details 1

SOLD Lot 5510 - China, twee porseleinen botervlootjes

China, twee porseleinen botervlootjes

lot 5510 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen botervlootjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Ovaal dekselterrientjes op onderschotels, met blauw decor. De dekselknopjes in de ... read more

Sold for €1,875 More details 1

SOLD Lot 5511 - China, klein porseleinen trekpotje

China, klein porseleinen trekpotje

lot 5511 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, klein porseleinen trekpotje. Ch'ienlung (1735- 1796) Bol model met rechte tuit en blauw decor van een landschap. H. 9 cm.

Sold for €438 More details 1

SOLD Lot 5512 - China, zes diepe porseleinen bordjes

China, zes diepe porseleinen bordjes

lot 5512 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, zes diepe porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Blauw decor van bloemen. Diam. 22½ cm.

Sold for €1,562 More details 1

SOLD Lot 5513 - China, ovale porseleinen dienschotel

China, ovale porseleinen dienschotel

lot 5513 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, ovale porseleinen dienschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Schotel met blauw decor van bloemen. L. 30 cm.

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 5515 - China, twee porseleinen étagèrevaasjes

China, twee porseleinen étagèrevaasjes

lot 5515 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen étagèrevaasjes. Kangxi, ca. 1680- 1720. Balustervormige miniatuurvaasjes met blauw decor. H. 4½ en kleiner.

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 5516 - China, twee porseleinen custardpotjes

China, twee porseleinen custardpotjes

lot 5516 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen custardpotjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Mosterdpotjes met blauw decor van bloemen. Met 'gevlochten' oor en deksel. De ... read more

Sold for €656 More details 1

SOLD Lot 5518 - China, porseleinen dienschotel

China, porseleinen dienschotel

lot 5518 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen dienschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Ovale schotel met blauw decor van bloemen. L. 38½ cm.

SOLD Lot 5519 - China, porseleinen terrine met onderschotel

China, porseleinen terrine met onderschotel

lot 5519 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen terrine met onderschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Gegolfde bak met rozet-vormige greep. Blauw decor van landschappen en ... read more

Sold for €5,000 More details 1

SOLD Lot 5521 - China, porseleinen schotel

China, porseleinen schotel

lot 5521 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen schotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Ronde schotel met blauw decor van bloemen. Diam 38 cm.

SOLD Lot 5522 - China, zes platte porseleinen bordjes

China, zes platte porseleinen bordjes

lot 5522 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, zes platte porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Blauw decor van een jardinière. Diam. 23 cm.

Sold for €1,062 More details 1

SOLD Lot 5523 - China, twee porseleinen zoutvaatjes

China, twee porseleinen zoutvaatjes

lot 5523 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen zoutvaatjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Rond model met blauw decor van bloemen. Op drie hoge pootjes. Diam. 8 cm.

SOLD Lot 5525 - China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot

China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot

lot 5525 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, 17e-eeuwse porseleinen dekselpot, Ming, Wanli, ca. 1640. Balustervormige vaas met blauw decor van ranken en gebladerte, waartussen ovalen met ... read more

SOLD Lot 5526 - China, Imari porseleinen trekpotje

China, Imari porseleinen trekpotje

lot 5526 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, Imari porseleinen trekpotje, Ch'ienlung (1735- 1796) Met gewelfde buik. H. 11 cm.

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 5527 - China, porseleinen dienschotel.

China, porseleinen dienschotel.

lot 5527 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen dienschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Ovale schotel met blauw bloemen decor. L. 38 cm.

Sold for €844 More details 1

SOLD Lot 5528 - China, uiterst zeldzame porseleinen vogelkooi

China, uiterst zeldzame porseleinen vogelkooi

lot 5528 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, uiterst zeldzame porseleinen vogelkooi. Eind 18e-eeuws. Cilindrisch model met drie rijen horizontale uitsparingen, lichtgewelfde bovenkant, ... read more

Sold for €22,500 More details 1

SOLD Lot 5530 - China, porseleinen schotel

China, porseleinen schotel

lot 5530 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen schotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Ronde schotel met blauw decor van bloemen. Diam 35 cm.

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 5531 - Japan, blauw porseleinen Arita kan

Japan, blauw porseleinen Arita kan

lot 5531 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Japan, blauw porseleinen Arita kan. Edo-periode, ca. 1700. Peervormige schenkkan met oor en handbeschilderd blauw decor van landschap met priesters ... read more

Sold for €5,250 More details 1

SOLD Lot 5532 - China, twee porseleinen custardpotjes

lot 5532 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Sold for €1,219 More details 1

SOLD Lot 5533 - China, porseleinen strooibus

China, porseleinen strooibus

lot 5533 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen strooibus. Ch'ienlung (1735- 1796) Balustervormig met blauw decor van een fazant in een bloementuin. De hals met een 19e-eeuwse ... read more

Sold for €3,000 More details 1

SOLD Lot 5534 - China, porseleinen dienschotel

lot 5534 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen dienschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Ovale schotel met blauw decor van bloemen. L. 41½ cm.

Sold for €1,625 More details 1

SOLD Lot 5535 - China, twee porseleinen kommen

China, twee porseleinen kommen

lot 5535 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen kommen. Kangxi. Beide met een à ombelique gebogen bodem en een decor van bloemtakken. Langs de rand ingegrifte ... read more

Sold for €12,500 More details 1

SOLD Lot 5536 - Chian, zes platte porseleinen bordjes

Chian, zes platte porseleinen bordjes

lot 5536 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Chian, zes platte porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Met blauw decor van een jardinière. Diam. 23 cm. (één bordje met randschilfer)

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 5537 - China, porseleinen schotel

China, porseleinen schotel

lot 5537 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 5538 - China, porseleinen vaas

China, porseleinen vaas

lot 5538 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen vaas. Kangxi, ca. 1680- 1720. Peervormige vaas met blauw decor van knielend figuur met geschenk voor een monnik. H. 30½ cm.

Sold for €1,000 More details 1

SOLD Lot 5541 - China, porseleinen trekpotje

China, porseleinen trekpotje

lot 5541 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen trekpotje. Ch'ienlung (1735- 1796) Met veelkleurig 'Amsterdams-bont' decor., ca. 1770. H. 12½ cm.

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 5542 - Japan, vijfdelig Imari porseleinen kaststel

Japan, vijfdelig Imari porseleinen kaststel

lot 5542 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Japan, vijfdelig Imari porseleinen kaststel. Edo-periode, ca. 1850. T.w. drie balustervormige dekselvazen en twee bekervazen. Met decor van ... read more

Sold for €1,500 More details 1

SOLD Lot 5543 - China, porseleinen dienschotel

lot 5543 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen dienschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Ovale schotel met blauw decor van bloemen. L. 42 cm.

SOLD Lot 5544 - China, porseleinen theebus

China, porseleinen theebus

lot 5544 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen theebus. Ovaal, bol model met blauw decor van zotjes. De hals met zilveren montuur, waarop een zilveren dop, versierd met een ... read more

SOLD Lot 5546 - China, twee porseleinen flessen

China, twee porseleinen flessen

lot 5546 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, twee porseleinen flessen. Kangxi, ca. 1680- 1720. Peervormig model met blauw handbeschilderd decor in vlakverdeling. H. 24 cm. (Eén vaas met ... read more

Sold for €6,750 More details 1

SOLD Lot 5548 - China, zes platte porseleinen bordjes

lot 5548 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, zes platte porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Met blauw decor van bloemen, vaas en eend. Diam. 22½ cm. (randschilfertjes en ... read more

Sold for €406 More details 1

SOLD Lot 5549 - China, porseleinen vaas

China, porseleinen vaas

lot 5549 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen vaas. Overgangs porselein, ca. 1640- 1680. Grote bolle vaas met blauw decor van 'zotjes'. De hals met 'Ming'-motieven. H. 32½ cm.

Sold for €2,375 More details 1

SOLD Lot 5552 - China, ovale porseleinen dienschotel

lot 5552 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, ovale porseleinen dienschotel. Ch'ienlung (1735- 1796) Schotel met blauw decor van bloemen. L. 31 cm.

Sold for €438 More details 1

SOLD Lot 5554 - China, zes diepe porseleinen bordjes

lot 5554 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, zes diepe porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Met blauw decor van bloemen en vlinders. Diam. 23½ cm. (randschilfertjes en twee ... read more

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 5561 - China, zes diepe porseleinen bordjes

lot 5561 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, zes diepe porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Met blauw decor van een jardinière. Diam. 23 cm. (randschilfers en haarscheurtjes)

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 5565 - China, zes diepe porseleinen bordjes

lot 5565 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, zes diepe porseleinen bordjes. Ch'ienlung (1735- 1796) Met blauw decor van bloemen. Diam. 22 cm. (randschilfers en haarscheurtjes)

Sold for €781 More details 1

SOLD Lot 5567 - China, blanc-de-chine porseleinen 'rhinoceros'cup

China, blanc-de-chine porseleinen 'rhinoceros'cup

lot 5567 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, blanc-de-chine porseleinen 'rhinoceros'cup. Ch'ienlung (1735- 1796) Ovale cup met reliëfdecor van tijgers, herten en draken. H. 7½ cm., L. 16 ... read more

Sold for €1,312 More details 1

SOLD Lot 5572 - China, porseleinen theebusje

China, porseleinen theebusje

lot 5572 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

China, porseleinen theebusje. Kangxi, ca. 1680- 1720. Ovaal model met blauw decor van bomen in vlak-verdeling. Op de hals een zilveren montuur en ... read more

Sold for €1,569 More details 1

SOLD Lot 5582 - Twee porseleinen Imari kommen op schotels

Twee porseleinen Imari kommen op schotels

lot 5582 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Twee porseleinen Imari kommen op schotels. Japan, Edo-periode, ca. 1700. Ronde diepe kommen en schotels met gegolfde randen en polychroom en verguld ... read more

SOLD Lot 5601 - Holland, vijf aardewerk kastkommen

Holland, vijf aardewerk kastkommen

lot 5601 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Holland, vijf aardewerk kastkommen. Maastricht, Petrus Regout, decor: 'Fancy', ca. 1870. Op hoge voet. Diam. 15½ cm.

SOLD Lot 5603 - Engeland, drie grote porseleinen kommen

Engeland, drie grote porseleinen kommen

lot 5603 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Engeland, drie grote porseleinen kommen. Bow, ca. 1770. Rond model, met deels verguld famille-rose decor van bloemen. Diam 31 cm. (2x met ... read more

Sold for €8,875 More details 1

SOLD Lot 5607 - Maastricht, aardewerk pronkvaas, 1905.

Maastricht, aardewerk pronkvaas, 1905.

lot 5607 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Maastricht, aardewerk pronkvaas, 1905. Maastricht, Socièté Céramique (1863- 1958) Balustervormige vaas met handbeschilderd kobaltblauw decor, ... read more

Sold for €781 More details 1

SOLD Lot 5609 - Porseleinen sculptuur, "Voetballer".

Porseleinen sculptuur, "Voetballer".

lot 5609 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Porseleinen sculptuur, "Voetballer". Kopenhagen, Bing & Groendahl, na 1900. Voorstellend jongetje, dribbelend met een bal. Kz. gemerkt. H. 22 cm.

Sold for €375 More details 1

SOLD Lot 5611 - Tweedelig porseleinen inktstel.

Tweedelig porseleinen inktstel.

lot 5611 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Tweedelig porseleinen inktstel. Engeland, Staffordshire, ca. 1850. De polychroom beschilderd "stolp", voorstellend Moeder, zittend op een stoel met ... read more

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 5613 - "Jonge moeder met kinderen in elegante kostuums".

"Jonge moeder met kinderen in elegante kostuums".

lot 5613 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

"Jonge moeder met kinderen in elegante kostuums". Duitsland, eind 19e-eeuws. Tempera op ivoor beschilderd. In rechthoekige ivoren lijst. Afm. 24 x 20 ... read more

Sold for €3,250 More details 1

SOLD Lot 5614 - Holland, 18e-eeuwse porseleinen schotel.

Holland, 18e-eeuwse porseleinen schotel.

lot 5614 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Holland, 18e-eeuwse porseleinen schotel. Den Haag, ca. 1770. Grote diepe schotel met reliëf en geschulpte rand. Binnen in de schotel een polychroom ... read more

Sold for €3,625 More details 1

SOLD Lot 5616 - Porseleinen groep, "De Kus".

Porseleinen groep, "De Kus".

lot 5616 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Porseleinen groep, "De Kus". Kopenhagen, 1897. Voorstellende naakte jongeling en dito jonge vrouw, zoenend in de branding. Kz. gemerkt. H. 46 cm.

Sold for €2,625 More details 1

SOLD Lot 5633 - Duitsland, diepe porseleinen schotel.

Duitsland, diepe porseleinen schotel.

lot 5633 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Duitsland, diepe porseleinen schotel. Meissen, ca. 1930. Gegolfde en vergulde rand, in het centrum een polychroom decor van een papegaai op een tak. ... read more

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 5648 - Twee ovale portretminiaturen, tempera op ivoor.

Twee ovale portretminiaturen, tempera op ivoor.

lot 5648 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Twee ovale portretminiaturen, tempera op ivoor. Holland, 18e-eeuws. Voorstellende een jongeman en jonge vrouw, beide gesigneerd: Roy. In verguld ... read more

SOLD Lot 5650 - Vuurvergulde Directoire pendule.

Vuurvergulde Directoire pendule.

lot 5650 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde Directoire pendule. Frankrijk, ca. 1800. Deels zwart gepatineerd, voorstellende een Moorse vrouw met rieten rok, staande op een ... read more

Sold for €37,500 More details 1

SOLD Lot 5651 - Eikenhouten staartklok met dubbele kap.

Eikenhouten staartklok met dubbele kap.

lot 5651 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten staartklok met dubbele kap. Groningen, 19e-eeuws. Zgn. burgermeesterklok, met halfronde timpaankap, waarop een atlas en twee ... read more

Sold for €4,875 More details 1

SOLD Lot 5652 - Vuurvergulde bronzen Empire vaaspedule

Vuurvergulde bronzen Empire vaaspedule

lot 5652 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde bronzen Empire vaaspedule, Frankrijk, ca. 1800. Versierd met ramskoppen, strikken en wijnranken. Bovenop met een pijnappel. Op vierkant ... read more

SOLD Lot 5653 - Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.

lot 5653 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'. Frankrijk, eind 18e-eeuw. Geen slagwerk. Bolle witémail wijzerplaat met één sleutelgat en gesigneerd 'L. ... read more

Sold for €7,000 More details 1

SOLD Lot 5654 - Zwartmarmeren schoorsteenpendule.

Zwartmarmeren schoorsteenpendule.

lot 5654 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Zwartmarmeren schoorsteenpendule. Frankrijk, rond 1900. Fraai versierd met gegraveerd decor. Achtdaags uurwerk met ankergang, hele en halve uren ... read more

Sold for €200 More details 1

SOLD Lot 5656 - Antieke Drentse stoelklok.

Antieke Drentse stoelklok.

lot 5656 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Antieke Drentse stoelklok. Holland, ca. 1830. Eikenhouten kast, met uitgezaagde meerminnen. Het ééndaags uurwerk met spillegang, wekker, hele en ... read more

Sold for €2,875 More details 1

SOLD Lot 5657 - Geelkoperen skeletklok.

Geelkoperen skeletklok.

lot 5657 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Geelkoperen skeletklok. Engeland, ca. 1850. Ajourgezaagde klok met "S"-vormige voluten en verzilverde wijzerplaat, waarachter een snek-aangedreven ... read more

SOLD Lot 5659 - Engeland, Charles-II, 18e-eeuwse winglantaarnklok.

Engeland, Charles-II, 18e-eeuwse winglantaarnklok.

lot 5659 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Engeland, Charles-II, 18e-eeuwse winglantaarnklok. Engeland, ca. 1710. Met geelkoperen getoogde wijzerplaat, met hoekornamenten en gesigneerd 'Jn. ... read more

Sold for €10,000 More details 1

SOLD Lot 5661 - Vuurvergulde Empire bronzen vaaspendule.

Vuurvergulde Empire bronzen vaaspendule.

lot 5661 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde Empire bronzen vaaspendule. Frankrijk, ca. 1800. Versierd met gevleugelde putti, lieren, torsen en pijlenbundels. De zijkanten met twee ... read more

Sold for €10,875 More details 1

SOLD Lot 5664 - Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV pendule

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV pendule

lot 5664 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV pendule, Frankrijk, ca. 1740. Cartelvormige tafelklok. De voet wordt gevormd door grillig gekronkelde ranken,. ... read more

Sold for €11,250 More details 1

SOLD Lot 5665 - Mahoniehouten tafelklokje

Mahoniehouten tafelklokje

lot 5665 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten tafelklokje. Engeland, ca. 1850. De klok ingelegd met messing bandintarsia. Toogkap en geringde messing leeuwenkoppen aan de zijkanten. ... read more

Sold for €812 More details 1

SOLD Lot 5669 - Napoleon-III kolompendule, ingelegd met rozenhout.

Napoleon-III kolompendule, ingelegd met rozenhout.

lot 5669 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Napoleon-III kolompendule, ingelegd met rozenhout. Frankrijk, ca. 1870. Ingelegd met rozenhout fraai versierd met intarsia van wijnranken. Met ... read more

Sold for €1,750 More details 1

SOLD Lot 5670 - Eikenhouten kortstaart met mechaniek.

Eikenhouten kortstaart met mechaniek.

lot 5670 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten kortstaart met mechaniek. Friesland, ca. 1780. Ook wel halve klok of turk genoemd, met ronde toogkap, waarop drie gedraaide en vergulde ... read more

Sold for €16,875 More details 1

SOLD Lot 5671 - Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV cartelklok.

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV cartelklok.

lot 5671 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde bronzen Lodewijk-XV cartelklok. Frankrijk, ca. 1740. De klok versierd met voluten, accolades en bloemslingers. Op de bolle witémail ... read more

Sold for €11,875 More details 1

SOLD Lot 5673 - Geelkoperen Charles-II lantaarnklok.

Geelkoperen Charles-II lantaarnklok.

lot 5673 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Geelkoperen Charles-II lantaarnklok. Engeland, rond 1700. Hoge vierkante klok met gekruisde belbeugel, waaronder een bel. Rondom met opengewerkte ... read more

Sold for €9,688 More details 1

SOLD Lot 5674 - Holland, 19e-eeuwse staartklok met dubbele kap.

Holland, 19e-eeuwse staartklok met dubbele kap.

lot 5674 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Holland, 19e-eeuwse staartklok met dubbele kap. Groningen, ca. 1830. Zgn. burgermeesterklok, met halfronde timpaankap, waarop een houten Atlas en ... read more

Sold for €5,125 More details 1

SOLD Lot 5675 - Vuurvergulde bronzen Lodewijk XV cartelklok

Vuurvergulde bronzen Lodewijk XV cartelklok

lot 5675 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde bronzen Lodewijk XV cartelklok, Frankrijk, ca. 1750, gesign Pelletier a Paris. Zgn. 'cartel d'alcove'. De klok versierd met accolades, ... read more

Sold for €16,250 More details 1

SOLD Lot 5676 - Staande klok

Staande klok

lot 5676 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Staande klok. Hollands, rond 1700. In rechte wortelnotenhouten kast, op vier balpoten. De uurwerkkast, links en rechts met getorste pilaren en ... read more

Sold for €62,500 More details 1

SOLD Lot 5677 - Ovaal geelkoperen reiswekkertje

Ovaal geelkoperen reiswekkertje

lot 5677 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Ovaal geelkoperen reiswekkertje. Engeland, rond 1900. Achtdaags uurwerk, slaand op een bel. Gemerkt: 'Durand & Jobart'. H. 15½ cm.

Sold for €2,000 More details 1

SOLD Lot 5679 - Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'.

lot 5679 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde bronzen 'Pendule d'officier'. Frankrijk, eind 18e-eeuw. Het uurwerk uitgevoerd met ankeréchappement en zaagslagwerk. Hele en halve uren ... read more

Sold for €9,750 More details 1

SOLD Lot 5681 - Antieke stoelklok.

Antieke stoelklok.

lot 5681 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Antieke stoelklok. Friesland, ca. 1800. Eikenhouten kast met uitgezaagde en beschilderde meerminnen. Het één-daags uurwerk met spillegang, wekker, ... read more

Sold for €3,875 More details 1

SOLD Lot 5688 - Frankrijk, verguld bronzen kroonluchter

Frankrijk, verguld bronzen kroonluchter

lot 5688 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Frankrijk, verguld bronzen kroonluchter. Empire, ca. 1800. Schotelvormig basement met zes gebogen éénlichts kaarsenarmaturen, aartussen vuurvergulde ... read more

SOLD Lot 5693 - Holland, 17e-eeuwse bronzen vijzel met stamper

Holland, 17e-eeuwse bronzen vijzel met stamper

lot 5693 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Holland, 17e-eeuwse bronzen vijzel met stamper, met tekstband 'Lof Godt Van Al, A° 1661'. De zijkanten versierd met twee oren i.v.v. dolfijnen. H. 11 ... read more

Sold for €3,125 More details 1

SOLD Lot 5694 - Vuurvergulde schrijfnécessaire

Vuurvergulde schrijfnécessaire

lot 5694 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Vuurvergulde schrijfnécessaire. Frankrijk, Louis Seize, ca 1780. Hutkoffer-model, met handgrepen en overtrokken met leer. Scharnierend deksel, ... read more

SOLD Lot 5695 - 17e-eeuwse smeedijzeren kist

17e-eeuwse smeedijzeren kist

lot 5695 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

17e-eeuwse smeedijzeren kist. Duitsland, ca. 1660. Rechthoekige kist met scharnierende deksel, aan de binnenzijde met fraai ajourgezaagde en ... read more

SOLD Lot 5701 - Engeland, 19e-eeuwse borduurdoek in lijst.

Engeland, 19e-eeuwse borduurdoek in lijst.

lot 5701 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Engeland, 19e-eeuwse borduurdoek in lijst. Rechthoekig met voorstelling van bloemen, schapen en figuren, w.o. "Jezus bij de waterput". Afm. 72 x 54 ... read more

Sold for €719 More details 1

SOLD Lot 5702 - Fries eikenhouten naaitafeltje.

Fries eikenhouten naaitafeltje.

lot 5702 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Fries eikenhouten naaitafeltje. Holland, rond 1900. Fraai bestoken met zgn. Friese kerfsnede. Op vier dunne kolompootjes.

Sold for €469 More details 1

SOLD Lot 5703 - Mahoniehouten theestoof met geelkoperen ketel

Mahoniehouten theestoof met geelkoperen ketel

lot 5703 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten theestoof met geelkoperen ketel. Holland, Empire, rond 1800. Ronde stoof met geelkoperen banden en dito inzet. H. 39 cm.

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 5704 - Makkum, 18e-eeuws mangaankleurig tegeltableau

Makkum, 18e-eeuws mangaankleurig tegeltableau

lot 5704 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Makkum, 18e-eeuws mangaankleurig tegeltableau. Mangaankleurig voorstelling van een boereninterieur met rosmolen, voortbewogen door een paard. (twee ... read more

Sold for €4,000 More details 1

SOLD Lot 5707 - Mahoniehouten stereokijker

Mahoniehouten stereokijker

lot 5707 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten stereokijker. Hollands, Biedermeier, ca. 1870. Rechthoekige mahoniehouten doos met deksel, op een scharnierende en draaiende kolompoot, ... read more

Sold for €969 More details 1

SOLD Lot 5708 - Notenhouten kluwenhouder

Notenhouten kluwenhouder

lot 5708 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Notenhouten kluwenhouder. Hollands, Biedermeier, ca. 1880. "Ton"-vormige houder met gezwarte ringen op korte kolompoot, eindigend in een rond ... read more

Sold for €225 More details 1

SOLD Lot 5709 - Notenhouten theestoof

Notenhouten theestoof

lot 5709 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Notenhouten theestoof. Holland, Empire, ca. 1800. Schuitvormig met geelkoperen banden, hengsel en geelkoperen inzet. H. 35 cm.

Sold for €2,562 More details 1

SOLD Lot 5710 - Engels borduurwerk in lijst

Engels borduurwerk in lijst

lot 5710 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Engels borduurwerk in lijst. Victoriaans, ca. 1870. Voorstellend "17e-eeuws interieur met verliefd paar". Afm. 67 x 60 cm.

Sold for €375 More details 1

SOLD Lot 5714 - Mahoniehouten likeurkeldertje

Mahoniehouten likeurkeldertje

lot 5714 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten likeurkeldertje. Holland, Biedermeier, ca. 1850. Vierkant met halfrond scharnierend deksel, waarin vier mondgeblazen likeurflessen alle ... read more

Sold for €1,375 More details 1

SOLD Lot 5716 - Mahoniehouten theestoof

Mahoniehouten theestoof

lot 5716 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Mahoniehouten theestoof. Holland, Biedermeier, ca. 1870. Rond, gedraaid model, deels met zwartgeschilderde banden. Geelkoperen hengsel en dito inzet, ... read more

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 5723 - Bronzen schulptuur: 'Ruiter te Paard'

Bronzen schulptuur: 'Ruiter te Paard'

lot 5723 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Bronzen schulptuur: 'Ruiter te Paard'. Frankrijk, ca. 1850. De ruiter in volle rusting en staf in de hand. Op rechthoekig marmeren basement. H. 34 cm.

SOLD Lot 5724 - Bronzen sculptuur, van "Jeanne D'Arc"

Bronzen sculptuur, van "Jeanne D'Arc"

lot 5724 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Bronzen sculptuur, van "Jeanne D'Arc". Frankrijk, ca. 1850. Staande, geheel gekleed in ridderkostuum, in haar hand een kruis. Leunend tegen een stam, ... read more

Sold for €1,938 More details 1

SOLD Lot 5725 - Bronzen buste op zwart marmeren basement

Bronzen buste op zwart marmeren basement

lot 5725 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Bronzen buste op zwart marmeren basement. Gemerkt: Elias Robert 1853. (geb. Etampes 1821-overl.Passy 1874) Voorstellend: de schrijver en filosoof ... read more

SOLD Lot 5726 - Geelkoperen Venetiaanse vijzel met stamper

Geelkoperen Venetiaanse vijzel met stamper

lot 5726 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Geelkoperen Venetiaanse vijzel met stamper. Italië, 19e-eeuws. Kelkvormige vijzel op hoge ronde voet. Met gehamerd 'punt'decor. H. 14 cm.

Sold for €288 More details 1

SOLD Lot 5729 - Ovaal gebrandschilderd glas

Ovaal gebrandschilderd glas

lot 5729 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Ovaal gebrandschilderd glas. Hollands, 17e-eeuws. Veelkleurige voorstelling van een wapenschild waarin twee esculapen en twee herten gepositioneerd ... read more

Sold for €750 More details 1

SOLD Lot 5734 - Bronzen Ikoontje, "H.Georgios"

Bronzen Ikoontje, "H.Georgios"

lot 5734 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Bronzen Ikoontje, "H.Georgios". Rusland, ca. 1800. Voorstellende H.Georgios te paard, tijdens het doden van de draak. Versierd met blauw email. Afm. ... read more

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 5736 - Rusland, bronzen drieluik ikoon, "Deësis"

Rusland, bronzen drieluik ikoon, "Deësis"

lot 5736 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Rusland, bronzen drieluik ikoon, "Deësis". Rusland, 18e/19e-eeuws. Zgn. triptiek, waarin drie heilingen, deels versierd met witémail. Afm. 38 x 14½ ... read more

SOLD Lot 5738 - Zuid-Amerika, erotische terracotta groep

Zuid-Amerika, erotische terracotta groep

lot 5738 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Zuid-Amerika, erotische terracotta groep. Pre-columbiaans, Peru, ca, 300?600 na Chr. Copulerend drietal. H. 20½ cm.

Sold for €1,188 More details 1

SOLD Lot 5741 - Eikenhouten theetafel met los dienblad

Eikenhouten theetafel met los dienblad

lot 5741 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten theetafel met los dienblad. Nederland, Neo-Classisisme, rond 1900. Rechthoekig tafeltje met gecannuleerde kolompoten, eindigend in een ... read more

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 5742 - Holland, achtkantige woltelnotenhouten theestoof

Holland, achtkantige woltelnotenhouten theestoof

lot 5742 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Holland, achtkantige woltelnotenhouten theestoof. Louis Seize, ca. 1790. Gebeeldhouwde schelp- en lambrequinornamenten in de Lodewijk XIV-stijl. ... read more

Sold for €562 More details 1

SOLD Lot 5743 - Eikenhouten commode

Eikenhouten commode

lot 5743 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Eikenhouten commode. Holland, Empire, rond 1800. Rechthoekig ladenkastje met vier laden, waarop messing beslag. Op vierkante rechte poten. Afm. 100 x ... read more

SOLD Lot 5744 - Gezwarthouten pianokruk

Gezwarthouten pianokruk

lot 5744 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Gezwarthouten pianokruk. Holland, Willem III, ca. 1880. Met gestoken "open"-rug, waarin accolade en "C"-vormige voluten. Ronde zitting op draaibare ... read more

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 5746 - Ronde mahoniehouten kanteltafel

Ronde mahoniehouten kanteltafel

lot 5746 (Kunst en Antiek Veiling, 6th Jun, 2001)

Ronde mahoniehouten kanteltafel. Holland, Biedermeier, ca. 1870. Op schuintoelopende ronde kolompoot, eindigend op een driesprant, rustend op drie ... read more