Zilver & Kristal Veiling

Zilver & Kristal Veiling

Date: 28th Nov, 2001 19:00
Location: Netherlands

Refine your results

Category

Silver & Gold (89)

SOLD Lot 1502 - Vier zilveren kandelaars.

Vier zilveren kandelaars.

lot 1502 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Vier zilveren kandelaars. Amsterdam, 1774 - 1775. Mt= Hendrik Nieuwenhuys (1742 - 1803) Gegoten en deels gedreven éénlichts kandelaars in de vorm ... read more

Sold for €41,250 More details 1

SOLD Lot 1504 - Twee zilveren koektrommels.

Twee zilveren koektrommels.

lot 1504 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zilveren koektrommels. Amsterdam, 1784. Mt= Renier Brandt (1702 - 1788) Bij elkaar passende gladde trommels, de ene rechthoekig, de andere ... read more

Sold for €17,500 More details 1

SOLD Lot 1505 - Zilveren Lodewijk XV-stijl strooilepel.

Zilveren Lodewijk XV-stijl strooilepel.

lot 1505 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren Lodewijk XV-stijl strooilepel. Amsterdam, 1784. Mt= Hendrik Nieuwenhuys (1742 - 1803) Symmetrische lepel met ajourgezaagde en getorste ... read more

Sold for €1,000 More details 1

SOLD Lot 1506 - Ovale zilveren snuifdoos.

Ovale zilveren snuifdoos.

lot 1506 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Ovale zilveren snuifdoos. Amsterdam, 1791. Mt=Henri la Pierre. Met scharnierend deksel en gegraveerd decor van een "hofje met arbeiders en enkele ... read more

Sold for €1,375 More details 1

SOLD Lot 1509 - Drie-delig zilveren theeservies op comfoor.

Drie-delig zilveren theeservies op comfoor.

lot 1509 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Drie-delig zilveren theeservies op comfoor. Amsterdam, 1817. Mt= F.G.Bentveld (1812 - 1853) Rechthoekig Empire theepotje met houten greep, lange ... read more

Sold for €3,875 More details 1

SOLD Lot 1510 - Bijbel met dubbele gouden boeksloten.

Bijbel met dubbele gouden boeksloten.

lot 1510 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Bijbel met dubbele gouden boeksloten. Amsterdam, 1820. Mt= J.W.Benten (1812 - 1822) Dubbele gegoten Empire boeksloten met decor van canneluren. ... read more

SOLD Lot 1511 - Bijbeltje met gouden boekslot.

Bijbeltje met gouden boekslot.

lot 1511 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Bijbeltje met gouden boekslot. Amsterdam, ca.1820. Mt= J.W.Benten (1812 - 1822) Empire slot met gewalsd decor. In Maroc-lederen band met gouden ... read more

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 1514 - Zilveren zuurstelhouder.

Zilveren zuurstelhouder.

lot 1514 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren zuurstelhouder. Amsterdam, 1828. Mt= J.Helweg (1822 - 1853) Gedreven houder met schuintoelopende rechthoekige stam waarop een greep. Op ... read more

Sold for €1,875 More details 1

SOLD Lot 1523 - Zilveren bonbonschaal met oren.

Zilveren bonbonschaal met oren.

lot 1523 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren bonbonschaal met oren. Schoonhoven, 1927. Mt= fa. L.W.Kooten (1900 - 1949) Ovaal model op hoge ajourgezaagde voet. L.22½cm. (gew. 404 ... read more

Sold for €1,812 More details 1

SOLD Lot 1524 - Zilveren visschep.

Zilveren visschep.

lot 1524 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren visschep. Amsterdam, 1929. Mt= D.v.Outvorst & Zn. (1892 - 1922) Zware gesmede schep met ajourgezaagde bak en filetrand. L.33cm. (gew. 217 ... read more

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 1529 - Zilveren berkemeier.

Zilveren berkemeier.

lot 1529 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren berkemeier. Gedreven beker met noppen op de stam, bolle gegraveerde cuppa en parelrand rond de voet. Met oude Delftse keuren en ... read more

Sold for €21,250 More details 1

SOLD Lot 1531 - Twee zilveren kandelaars.

Twee zilveren kandelaars.

lot 1531 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zilveren kandelaars. Deventer, 1719. Mt= L.Krop. Utrecht, 1746. Mt= D.van Gameren. Twee gelijkende gegoten balustervormige éénlichts ... read more

Sold for €28,750 More details 1

SOLD Lot 1532 - Bijbel met twee zilveren boeksloten.

Bijbel met twee zilveren boeksloten.

lot 1532 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Bijbel met twee zilveren boeksloten. Friesland, ca.1816. Zware gegoten Empire sloten met opengezaagd decor van vazen en ramskoppen. In zwart ... read more

Sold for €656 More details 1

SOLD Lot 1534 - Zilveren brandewijnkom.

Zilveren brandewijnkom.

lot 1534 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren brandewijnkom. Haarlem (?), ca.1750. Mt= onduidelijk. Ovale gedreven en gelobde kom met gegoten oren met reliëf van twee putti's, ... read more

Sold for €2,250 More details 1

SOLD Lot 1538 - Verguld zilveren geboortelepel.

Verguld zilveren geboortelepel.

lot 1538 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Verguld zilveren geboortelepel. Friesland, ca.1757. Fraai gegoten zilveren lepel, de bak met decor van vruchten, getorste opengewerkte steel, ... read more

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 1539 - Twee zilveren strooilepels.

Twee zilveren strooilepels.

lot 1539 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zilveren strooilepels. Leeuwarden(?), eind 18e eeuws. Fijne handgesmede lepels met ajourgezaagde ovale bakken en gedraaide ebbenhouten stelen. ... read more

Sold for €1,062 More details 1

SOLD Lot 1540 - Zilveren lodereindoosje.

Zilveren lodereindoosje.

lot 1540 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren lodereindoosje. Leeuwarden, 1870. Mt= C.H.Cammans (1860 - 1878) Hoog gecontourneerd doosje met gewalst decor en scharnierend deksel, ... read more

Sold for €344 More details 1

SOLD Lot 1541 - Zilveren ouweldoos.

Zilveren ouweldoos.

lot 1541 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren ouweldoos. Leeuwaarden, 1892. Mt= A.R.Steltman (1859 - 1902) Ronde gedreven doos met los deksel, waarop reliëfdecor "verschijning van ... read more

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 1549 - Zilveren visschep.

Zilveren visschep.

lot 1549 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren visschep. Rotterdam, 1830. Mt= Jacobus Schalkwijk (1815 - 1835) Met ajourgezaagde schep en ebbenhouten greep. L.36cm.

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1550 - Grote zilveren broodschaal.

Grote zilveren broodschaal.

lot 1550 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Grote zilveren broodschaal. Rotterdam, na 1900. Schuitvormige gegoten schaal met opstaande ajourgezaagde wand, waarop een parelrand. Geh. 0.925. L. ... read more

Sold for €3,375 More details 1

SOLD Lot 1554 - Zilveren tabaksdoos op balpootjes.

Zilveren tabaksdoos op balpootjes.

lot 1554 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren tabaksdoos op balpootjes. Schoonhoven, 1825. Mt= P.v.Gelder (1821 - 1834) Rechthoekig gedreven doos met filet randen, op vier balpootjes. ... read more

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1555 - Zilveren tabaksdoos.

Zilveren tabaksdoos.

lot 1555 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren tabaksdoos. Schoonhoven, 1836. Mt= C. van Dam-Kooiman (1834 - 1837) Rechthoekig model met scharnierend deksel en gegraveerd decor van ... read more

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 1556 - Bijbeltje met dubbel zilveren boeksloten.

Bijbeltje met dubbel zilveren boeksloten.

lot 1556 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Bijbeltje met dubbel zilveren boeksloten. Schoonhoven, 1838. Mt= H.H.van den Dool (1836 - 1848) Gegoten dubbele zilveren sloten. Bijbel (1751) met ... read more

Sold for €719 More details 1

SOLD Lot 1557 - Zilveren pepermuntdoosje.

Zilveren pepermuntdoosje.

lot 1557 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren pepermuntdoosje. Schoonhoven, 1849. Mt= C. Monteban (1843 - 1880) Rond gecontourneerd model met gegraveerd deksel i.v.v. voluten. ... read more

Sold for €406 More details 1

SOLD Lot 1560 - Zilveren snuifdoos.

Zilveren snuifdoos.

lot 1560 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren snuifdoos. Schoonhoven, 1861. Mt= onleesbaar. rechthoekig gecontourneerde gedreven doos met scharnierend deksel, waarop een ... read more

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 1563 - Zilveren pepermuntdoosje.

Zilveren pepermuntdoosje.

lot 1563 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren pepermuntdoosje. Schoonhoven, 1865. Mt= S.Gaillard (1859 - 1903) Gedreven 4-kant doosje met scharnierend deksel, gecontourneerde randen ... read more

Sold for €375 More details 1

SOLD Lot 1567 - Zilveren pepermuntdoosje.

Zilveren pepermuntdoosje.

lot 1567 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren pepermuntdoosje. Schoonhoven, 1878. Mt= onduidelijk. Vierkant gedreven en gewalsd doosje met gecontourneerde randen en filigrain deksel. ... read more

Sold for €469 More details 1

SOLD Lot 1568 - Zilveren pepermuntdoosje.

Zilveren pepermuntdoosje.

lot 1568 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 1570 - Zilveren lodereindoosje.

Zilveren lodereindoosje.

lot 1570 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren lodereindoosje. Schoonhoven, 1897. Mt= onleesbaar. Gedreven doosje, in de vorm van een schrijfbureautje, met reliëfdecor putti en ... read more

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 1575 - Zilveren broodmand.

Zilveren broodmand.

lot 1575 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren broodmand. Schoonhoven, 1928. Mt= A.Meyer (1927 - 1942) 'Schuit'vormig model met parelrand en ajourgezaagde wand, i.v.v. vogels, ranken, ... read more

Sold for €2,125 More details 1

SOLD Lot 1576 - Diepe ovale Lodewijk V-stijl broodmand.

Diepe ovale Lodewijk V-stijl broodmand.

lot 1576 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Diepe ovale Lodewijk V-stijl broodmand. Schoonhoven, 1931. Mt= L.Marcelis Gegoten en gedreven mand, met ajourgezaagde wand, voorstellende ... read more

Sold for €2,750 More details 1

SOLD Lot 1578 - Zilveren broodmand.

Zilveren broodmand.

lot 1578 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren broodmand. Schoonhoven, 1961. Ovale ajourgezaagde mand met gecontourneerde parelrand. Diam.32cm.

Sold for €1,125 More details 1

SOLD Lot 1580 - Zilveren theepot.

Zilveren theepot.

lot 1580 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren theepot. Leeuwarden, 1876. Mt= A. de Groot-Boersma (1875 - 1909) Rijk bewerkte achtkantig gegoten pot met rechthoekige scharnierende ... read more

Sold for €2,375 More details 1

SOLD Lot 1581 - Zilveren mosterdpot.

Zilveren mosterdpot.

lot 1581 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren mosterdpot. Sneek, 1898. Mt= P.v/d Woude, (1898 - 1917) Ajourgezaagd, zilveren deksel en rechthoekige oren. Met blauwglazen inzet en ... read more

Sold for €375 More details 1

SOLD Lot 1591 - Drie-delig zilveren theeservies.

Drie-delig zilveren theeservies.

lot 1591 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Drie-delig zilveren theeservies. Voorschoten, 1927. Mt= Zilverfabriek "Voorschoten" NV. (1925 - 1961) Rechthoekig gedreven en gehamerde theepot ... read more

Sold for €2,625 More details 1

SOLD Lot 1592 - Ovale zilveren broodmand.

Ovale zilveren broodmand.

lot 1592 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Ovale zilveren broodmand. Voorschoten, 1948. Mt= Zilverfabriek "Voorschoten"N.V. (1925 - 1961) Met ajourgezaagde opstaande rand, waarop een ... read more

SOLD Lot 1597 - Zilveren suikerbak.

Zilveren suikerbak.

lot 1597 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren suikerbak. Hollands(?), met oud keur voor ongewaarborgd werk. Gelobde deels vergulde ronde schaal en voet, met decor van granaatappels en ... read more

Sold for €1,312 More details 1

SOLD Lot 1599 - Zilveren koffiekan en comfoor.

Zilveren koffiekan en comfoor.

lot 1599 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren koffiekan en comfoor. Jl= 1862 en 1863. T.w. een gelobde peervormige kan, met 'C'-vormige greep en het deksel bekroond met een bloem. Op ... read more

Sold for €3,625 More details 1

SOLD Lot 1600 - Gebedenboek met gouden boekslot.

Gebedenboek met gouden boekslot.

lot 1600 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gebedenboek met gouden boekslot. Hollands, anno 1869. Met zwaar gegoten gouden slot i.v.v. een kruis. Het gebedenboek met xyloniteband, waarop ... read more

Sold for €312 More details 1

SOLD Lot 1601 - Gebedenboek met zilveren boekslot.

Gebedenboek met zilveren boekslot.

lot 1601 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gebedenboek met zilveren boekslot. Hollands, ca.1870. Gegoten zilveren slot i.v.v. een 'kruis' en zilveren hoeken, allen met gegraveerd decor. Het ... read more

Sold for €469 More details 1

SOLD Lot 1602 - Bijbeltje met gouden boekslot en 4 gouden hoeken.

Bijbeltje met gouden boekslot en 4 gouden hoeken.

lot 1602 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Bijbeltje met gouden boekslot en 4 gouden hoeken. Hollands, 1876. De gegoten hoeken en slot met gegraveerd decor.

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1605 - Twee zware zilveren Lodewijk IV-stijl wandblakers.

Twee zware zilveren Lodewijk IV-stijl wandblakers.

lot 1605 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zware zilveren Lodewijk IV-stijl wandblakers. Hollands, na. 1900. Met symmetrische opgebouwde schilden, de achtergrond opgevuld met ... read more

SOLD Lot 1606 - Twee vierlichts kandelabers.

Twee vierlichts kandelabers.

lot 1606 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee vierlichts kandelabers. Holland, na 1900. Balustervormige voet, eindigend in een tors. Hieraan vier "C"-vormige armen. Het geheel versierd ... read more

Sold for €2,500 More details 1

SOLD Lot 1608 - Vierdelig zilveren koffie- en theeservies.

Vierdelig zilveren koffie- en theeservies.

lot 1608 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Vierdelig zilveren koffie- en theeservies. Hollands gekeurd, ca.1930. 'Empire'-stijl. Zwaar gegoten, deels gedreven servies, versierd met ... read more

Sold for €3,125 More details 1

SOLD Lot 1609 - Misboek met zilveren boekslot en zilveren hoeken.

Misboek met zilveren boekslot en zilveren hoeken.

lot 1609 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Misboek met zilveren boekslot en zilveren hoeken. België, Antwerpen, 1767. "Het Roomsch MISBOEK", in zwart lederen band.

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1610 - Ovale zilveren bonbonschaal in rococo-stijl.

Ovale zilveren bonbonschaal in rococo-stijl.

lot 1610 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Ovale zilveren bonbonschaal in rococo-stijl. België, 19e eeuws. Gegoten en gedreven schaal i.v.v een accolade, versierd met rocailles en voluten. L. ... read more

Sold for €688 More details 1

SOLD Lot 1611 - Verguld zilveren miskelk.

Verguld zilveren miskelk.

lot 1611 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Verguld zilveren miskelk. België, Brugge, 19e eeuws. Mt= J.v.Damme Gegraveerde kelk met pateen. In de voet zes geëmailleerde medaillons ... read more

SOLD Lot 1613 - Set van zes gelijke zilveren kandelaars.

Set van zes gelijke zilveren kandelaars.

lot 1613 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Set van zes gelijke zilveren kandelaars. België(?), rond 1900. Naar 18e eeuws model. H.21cm. Kz.gemerkt: Cen.Cie en nrs. 2/4/5/8/10/12. (gew. 5346 ... read more

Sold for €8,125 More details 1

SOLD Lot 1614 - Zilveren theeservies op blad.

Zilveren theeservies op blad.

lot 1614 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren theeservies op blad. China, na 1900. Gegoten en gegreven theekan met bijpassende roomkan en suikerpot op rond serveerblad. Allen met ... read more

Sold for €1,750 More details 1

SOLD Lot 1615 - Vijf-delig zilveren Jugendstil koffieservies.

Vijf-delig zilveren Jugendstil koffieservies.

lot 1615 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Vijf-delig zilveren Jugendstil koffieservies. Denemarken, 1916. Ovaal gegoten en gedreven koffiekan met 'parelrand'ver­siering en ebbenhouten greep. ... read more

SOLD Lot 1616 - Zeldzaam zilveren boekband.

Zeldzaam zilveren boekband.

lot 1616 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zeldzaam zilveren boekband. Augsburg(?), anno 1688. Met gedreven voorstellingen van het "Laatste Avondmaal" (Johannes de apostel in de armen van ... read more

Sold for €4,125 More details 1

SOLD Lot 1617 - Zilveren schotel.

Zilveren schotel.

lot 1617 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren schotel. Duitsland, midden 19e eeuw. Grotegegoten en gedreven schotel met gegolfde rand. De bodem met een historische voorstelling van ... read more

SOLD Lot 1619 - Zilveren dekselbeker.

Zilveren dekselbeker.

lot 1619 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren dekselbeker. Duitsland, Augsburg, 19e eeuws. Gedreven en gegoten conische beker met romeinse voorstellingen in reliëf. Op de voet en het ... read more

SOLD Lot 1620 - Twee verguld zilveren ananasbekers.

Twee verguld zilveren ananasbekers.

lot 1620 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee verguld zilveren ananasbekers. Duitsland, 2e helft 19e eeuw. Ovale gegoten en gedreven bekers met deksel, gedragen en bekroond door ... read more

SOLD Lot 1623 - Zilveren bouilloire, Lodewijk V-stijl.

Zilveren bouilloire, Lodewijk V-stijl.

lot 1623 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren bouilloire, Lodewijk V-stijl. Duitsland, rond 1900. Gegoten en gedreven ronde zilveren theekan, versierd met 'C'-vormige voluten en ... read more

Sold for €3,000 More details 1

SOLD Lot 1627 - Twee zilveren snippen.

Twee zilveren snippen.

lot 1627 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zilveren snippen. Duitsland (?), na 1930. Gegoten modellen. Geh. 0.830. In de ogen gemonteerde robijntjes. L.17cm. (gew. 458 gram)

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1628 - Zilveren Jugendstil dekselbokaal.

Zilveren Jugendstil dekselbokaal.

lot 1628 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren Jugendstil dekselbokaal. Duitsland (?), rond 1900. Balustervormige bokaal met deksel, waarop 'Nike', Godin van de overwinning. Met tekst ... read more

Sold for €2,000 More details 1

SOLD Lot 1629 - Twee verguld zilveren kemphanen.

Twee verguld zilveren kemphanen.

lot 1629 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee verguld zilveren kemphanen. Duitsland (?), na 1900. Gegoten en deels gedreven hanen. (gemerkt onder de poten). H.25½cm. (gew. 622 gram)

SOLD Lot 1630 - Zilveren peperstrooier.

Zilveren peperstrooier.

lot 1630 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren peperstrooier. Duitsland (?), na 1900. Gegoten strooier, voorstellend een 'uil'. De afneembare strooierkop ingelegd met glazen ogen. ... read more

Sold for €812 More details 1

SOLD Lot 1631 - Twee zilveren 3-lichts kandelaars.

Twee zilveren 3-lichts kandelaars.

lot 1631 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zilveren 3-lichts kandelaars. Duitsland, rond 1900. Mt= Wilhelm Binder. Lodewijk V-stijl, op brede voet.

SOLD Lot 1633 - Verguld zilveren dekselbokaal.

Verguld zilveren dekselbokaal.

lot 1633 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Verguld zilveren dekselbokaal. Schotland, 2e helft 19e eeuw. Gedreven en gegoten beker met gelobde wangen, waarop een reliëf van cupido's en nimfen, ... read more

Sold for €3,500 More details 1

SOLD Lot 1639 - Verguld zilveren snuifdoos.

Verguld zilveren snuifdoos.

lot 1639 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Verguld zilveren snuifdoos. Frankrijk, 18e eeuws. Gedreven ovaal model met gecontourneerde rand en scharnierend deksel. Met decor van cupido en ... read more

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1640 - Koninklijke geboorteset.

Koninklijke geboorteset.

lot 1640 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Koninklijke geboorteset. Frankrijk, ca.1840. Mt= André Aucoc, Parijs. De verguld zilveren geboorteset bestaat uit een paplepel en papbord, ... read more

Sold for €20,000 More details 1

SOLD Lot 1643 - Zilveren dekselbeker.

Zilveren dekselbeker.

lot 1643 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren dekselbeker. Frankrijk, 19e eeuws. Gedreven en gegoten conische beker, op brede hoge voet. Het deksel met randversiering van 'fleur-de-lis' ... read more

SOLD Lot 1644 - Toilet-nécessaire.

Toilet-nécessaire.

lot 1644 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Toilet-nécessaire. Frankrijk, ca.1855. Bruinlederen toiletkoffer, waarin een 25-delig toiletset. Deels ivoor, deels kristal met zilveren montuur. ... read more

SOLD Lot 1645 - Twee zilveren kandelaars.

Twee zilveren kandelaars.

lot 1645 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee zilveren kandelaars. Frankrijk, 2e helft 19e eeuw. Gegoten en gedreven éénlichts kandelaars met ronde gesculpte voet, balustervormige stam, ... read more

SOLD Lot 1646 - Zilveren schotel.

Zilveren schotel.

lot 1646 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren schotel. Frankrijk, rond 1900. Gegoten, gedreven en gegraveerde ronde schotel met accolade schelp- en voluutmotief in de rand. Diam.37cm. ... read more

Sold for €812 More details 1

SOLD Lot 1650 - Zilveren koffie en theeservies op ovaal blad.

Zilveren koffie en theeservies op ovaal blad.

lot 1650 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren koffie en theeservies op ovaal blad. Italië, na 1900. Gegoten en gedreven peervormige kannen op bewerkte voet. Hollands herkeurd, geh. ... read more

SOLD Lot 1651 - Drie-delig zilveren koffieservies.

Drie-delig zilveren koffieservies.

lot 1651 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Drie-delig zilveren koffieservies. Noorwegen, 19e eeuws. Gegoten, gedreven koffiekan, met scharnierend deksel en vier klauwpoten. Lodewijk V-stijl, ... read more

SOLD Lot 1653 - Zilveren fruitschaal.

Zilveren fruitschaal.

lot 1653 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren fruitschaal. Scandinavië, na 1930. Gegoten en gehamerde schotel met decor van parel-randen, schelpmotieven en in het midden een rozet. Op ... read more

SOLD Lot 1654 - Wijnschaal met 8 tastevins.

Wijnschaal met 8 tastevins.

lot 1654 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Wijnschaal met 8 tastevins. Spanje, 19e eeuws. Gegoten en gedreven ronde diepe schotel. De gegraveerde bodem ingelegd met Spaanse zilveren munten. ... read more

SOLD Lot 1656 - Zilveren kinderstijgbeugel.

Zilveren kinderstijgbeugel.

lot 1656 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Zilveren kinderstijgbeugel. Zuid-Amerika, 19e eeuws. Gegoten en gedreven stijgbeugel model, i.v.v. een scharnierend kindermuiltje, gemonteerd op ... read more

Sold for €469 More details 1

SOLD Lot 1704 - Acht geslepen en gegraveerde drinkglazen.

Acht geslepen en gegraveerde drinkglazen.

lot 1704 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Acht geslepen en gegraveerde drinkglazen. Hollands, , circa 1770 - 1790. Conische cuppa, met decor van 'sterren', op gefacetteerde stam en brede ... read more

Sold for €1,625 More details 1

SOLD Lot 1705 - Ovaal Biedermeier Portretminiatuur van een vrouw.

Ovaal Biedermeier Portretminiatuur van een vrouw.

lot 1705 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Ovaal Biedermeier Portretminiatuur van een vrouw. Gesigneerd: Mme. Claire Giard, geb. Versaille. (19e eeuwse Franse School) Tempera op ivoor. Diam. ... read more

Sold for €688 More details 1

SOLD Lot 1706 - Geslepen glazen bokaal.

Geslepen glazen bokaal.

lot 1706 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Geslepen glazen bokaal. Hollands, circa 1750 - 1770. Met cuppa waarop een geslepen decor van 'sterren' en 'cilinders'. Op een stam met dubbele ... read more

Sold for €750 More details 1

SOLD Lot 1709 - Geslepen glazen bokaal.

Geslepen glazen bokaal.

lot 1709 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Geslepen glazen bokaal. Hollands, circa 1740 - 1760. Met conische cuppa, waarop een gegraveerd decor van ranken, voluten en jachtscène van een ... read more

Sold for €1,250 More details 1

SOLD Lot 1712 - Elf 19e eeuwse groenglazen roemers.

Elf 19e eeuwse groenglazen roemers.

lot 1712 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Elf 19e eeuwse groenglazen roemers. Hollands, circa 1850 - 1875. Rechte holle stam, waarop zgn. bramen. H.12cm. (3x voetschilfer)

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 1714 - Gegraveerde glazen druivenspoeler.

Gegraveerde glazen druivenspoeler.

lot 1714 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gegraveerde glazen druivenspoeler. Hollands, ca.1750. Zwaar hoog glas met gegraveerd familiewapen en bloemen. H.14½cm.

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1715 - Geslepen glazen bokaal.

Geslepen glazen bokaal.

lot 1715 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Geslepen glazen bokaal. Hollands, circa 1750 - 1770. Met facet geslepen conische cuppa en gegraveerd decor van voluten. Op een geslepen stam met ... read more

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1716 - Geslepen glazen bokaal.

Geslepen glazen bokaal.

lot 1716 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Geslepen glazen bokaal. Duitsland, circa 1740 - 1760. Met conische cuppa waarop een geslepen decor van ranken en bloemen. De stam met een knoop, ... read more

Sold for €938 More details 1

SOLD Lot 1718 - Gegraveerde glazen duivenspoeler.

Gegraveerde glazen duivenspoeler.

lot 1718 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gegraveerde glazen duivenspoeler. Hollands, Ao. 1741. Zwaar hoog glas met gegraveerd provinciewapen van Zeeland en versierd met bloemen en strikken. ... read more

SOLD Lot 1721 - Twee groenkristallen gemberdekselcoupes.

Twee groenkristallen gemberdekselcoupes.

lot 1721 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Twee groenkristallen gemberdekselcoupes. België, Val St.Lambert, ca.1880. Geselepen coupes met opstaande geschulpte randen. Op 6-kantige voet. ... read more

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 1723 - Elf 19e eeuwse donkelgroene glazen roemers.

Elf 19e eeuwse donkelgroene glazen roemers.

lot 1723 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Elf 19e eeuwse donkelgroene glazen roemers. Hollands, circa 1850 - 1875. Rechte holle stam, waarop zgn. bramen. H.12cm. (1x voetschilfer)

Sold for €525 More details 1

SOLD Lot 1724 - Gesneden rookkwarts sculptuur van een kat.

Gesneden rookkwarts sculptuur van een kat.

lot 1724 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gesneden rookkwarts sculptuur van een kat. Atelier: Carl Fabergé, St.Petersburg, ca.1900. In zittende positie, de ogen in goud gevatte robijnen. ... read more

Sold for €6,250 More details 1

SOLD Lot 1725 - Gesneden rookkwarts sculptuur van een konijn.

Gesneden rookkwarts sculptuur van een konijn.

lot 1725 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gesneden rookkwarts sculptuur van een konijn. Atelier: Carl Fabergé, St.Petersburg, ca.1900. In zittende positie, de ogen in goud gevatte robijnen. ... read more

Sold for €6,875 More details 1

SOLD Lot 1726 - Gesneden tijgeroog sculptuur van een beer.

Gesneden tijgeroog sculptuur van een beer.

lot 1726 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Gesneden tijgeroog sculptuur van een beer. Atelier: Carl Fabergé, St.Petersburg, ca.1900. In lopende positie, met saffieren ogen. L.11½cm. € price ... read more

Sold for €4,375 More details 1

SOLD Lot 1737 - Geëtst glazen dekselbowlpot op onderschotel.

Geëtst glazen dekselbowlpot op onderschotel.

lot 1737 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Geëtst glazen dekselbowlpot op onderschotel. Hollands, ca.1900. Met decor van bloemen. H.33cm. Hierbij een glazen bowllepel.

Sold for €262 More details 1

SOLD Lot 1740 - Blauwglazen bonbonmand in zilveren houder.

Blauwglazen bonbonmand in zilveren houder.

lot 1740 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Blauwglazen bonbonmand in zilveren houder. Jugendstil. Kz.gem.: 'Wolfers Freres', geh. 0.800. H.19cm.

Sold for €750 More details 1

SOLD Lot 1801 - Olijfhouten etrogbus.

Olijfhouten etrogbus.

lot 1801 (Zilver & Kristal Veiling, 28th Nov, 2001)

Olijfhouten etrogbus. Palestina, 19e eeuws. In de vorm van een tempel. H.37cm.

Sold for €3,250 More details 1