17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

Date: 29th Nov, 2001 19:00
Location: Netherlands

Refine your results

Category

19th Century Paintings (35)

Old Master Paintings & Drawings (17)

Paintings, Watercolours & Prints (104)

SOLD Lot 2195 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2195 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOLTEÉ, Bernardus "Cor" (geb. Den Haag 1903 - overl. Dordrecht 1967) "Dorpsgezicht met sloot, links een voerman met paard en wagen". Gesign. ... read more

Sold for €3,750 More details 1

SOLD Lot 2199 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2199 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOLTEÉ, Bernardus "Cor" (geb. Den Haag 1903 - overl. Dordrecht 1967) "Bosrand met akker, waarop een ploegende boer" Gesign. R.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €5,000 More details 1

SOLD Lot 2200 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2200 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOLTEÉ, Bernardus "Cor" (geb. Den Haag 1903 - overl. Dordrecht 1967) "Landschap met boer en paardenploeg, op de achtergrond het dorp Laren" Gesign. ... read more

Sold for €8,125 More details 1

SOLD Lot 2201 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2201 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOLTEÉ, Bernardus "Cor" (geb. Den Haag 1903 - overl. Dordrecht 1967) "Stilleven met attributen" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.50x60cm.

Sold for €1,875 More details 1

SOLD Lot 2202 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2202 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOLTEÉ, Bernardus "Cor" (geb. Den Haag 1903 - overl. Dordrecht 1967) "Stlleven met zonnenbloem en Keulse kruik" Gesign. L.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €2,250 More details 1

SOLD Lot 2204 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2204 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOLTEÉ, Bernardus "Cor" (geb. Den Haag 1903 - overl. Dordrecht 1967) "Winters sneeuwlandschap" Gesign. R.O. Olieverf op board, afm.23x40cm.

Sold for €1,625 More details 1

SOLD Lot 2205 - NOORT, Adrianus Cornelis van

NOORT, Adrianus Cornelis van

lot 2205 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NOORT, Adrianus Cornelis van (geb. Haarlem 1914) "De kleine indiaan" Gesign. L.B. Olieverf op doek, afm.60x41cm.

Sold for €7,500 More details 1

SOLD Lot 2208 - OORSCHOT, Theodorus 'Dorus' van

OORSCHOT, Theodorus 'Dorus' van

lot 2208 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

OORSCHOT, Theodorus 'Dorus' van (geb. Schijndel 1910) "Bosgezicht met zandweg" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.50x60cm.

Sold for €3,250 More details 1

SOLD Lot 2212 - POGGENBEEK, 'Geo' Jan Hendrik

POGGENBEEK, 'Geo' Jan Hendrik

lot 2212 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

POGGENBEEK, 'Geo' Jan Hendrik (geb. Amsterdam 1853 - overl. Amsterdam 1903) "Wilgen" Gesign. R.O. en verso met titel. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €5,750 More details 1

SOLD Lot 2214 - RACKWITSZ, 'Piet'

RACKWITSZ, 'Piet'

lot 2214 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

RACKWITSZ, 'Piet' (geb. Den Haag 1892 - overl. 1972) "Boerenhoeve aan de kust". Gesign. L.O. Olieverf op doek, afm.50½x63½cm.

Sold for €6,250 More details 1

SOLD Lot 2217 - RIVIèRE, 'Adriaan' Philippus la

RIVIèRE, 'Adriaan' Philippus la

lot 2217 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

RIVIèRE, 'Adriaan' Philippus la (geb. Rotterdam 1857 - overl. Rotterdam 1941) "Joods buurtje met kleermaker" Gesign. R.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €3,000 More details 1

SOLD Lot 2218 - ROELOFSEN, Jacobus Jan

ROELOFSEN, Jacobus Jan

lot 2218 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ROELOFSEN, Jacobus Jan (geb. Den Haag 1873 - overl. Den Haag 1951) "Hofje met bloeiende bomen en planten, op de voorgrond een geit" Gesign. ... read more

Sold for €2,000 More details 1

SOLD Lot 2219 - ROELOFSEN, Jacobus Jan

ROELOFSEN, Jacobus Jan

lot 2219 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ROELOFSEN, Jacobus Jan (geb. Den Haag 1873 - overl. Den Haag 1951) "Staphorst" Gesign. R.O. en verso met titel. Aquarel, afm.29x46½cm.

Sold for €1,375 More details 1

SOLD Lot 2220 - ROSEMEIER, 'Alex' Coenraad

ROSEMEIER, 'Alex' Coenraad

lot 2220 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ROSEMEIER, 'Alex' Coenraad (geb. Soerakarta 1888) "Bloeiende bloembollenvelden" Gesign. L.O. Olieverf op doek, afm.60x40cm.

Sold for €5,250 More details 1

SOLD Lot 2225 - SCHLEYER, M.

SCHLEYER, M.

lot 2225 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

SCHLEYER, M. (19e/20e-eeuwse Belgische School) "Stilleven met bloemen op een vaas' Gesign. R.O. en 1904. Olieverf op board, afm.36x25cm.

Sold for €531 More details 1

SOLD Lot 2262 - ZANDLEVEN, Jan Adam

ZANDLEVEN, Jan Adam

lot 2262 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ZANDLEVEN, Jan Adam (geb. Koog an de Zaan 1868 - overl. Rhenen 1923) "Hofje met moestuin" Gesign. R.O. en 1910. Olieverf op doek, afm.24x32½ cm.

Sold for €2,625 More details 1

SOLD Lot 2263 - ZANDLEVEN, Jan Adam

ZANDLEVEN, Jan Adam

lot 2263 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ZANDLEVEN, Jan Adam (geb. Koog an de Zaan 1868 - overl. Rhenen 1923) "Moerassig landschap met berken" Gesign. L.O. en 1907. Marouflé, afm.48x33 ... read more

SOLD Lot 2301 - AMMON, August Wilhelm (Amerikaanse School)

AMMON, August Wilhelm (Amerikaanse School)

lot 2301 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

AMMON, August Wilhelm (Amerikaanse School) (geb. 1812 - overl. 1895) "Halfportret van een jongen met kanten kraag" Gesign. L.B. en 1835. Olieverf ... read more

Sold for €2,875 More details 1

SOLD Lot 2302 - BRAEKELEER, Ferdinand de

BRAEKELEER, Ferdinand de

lot 2302 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BRAEKELEER, Ferdinand de (19e-eeuwse Belgische School) "Winters landschap met bevroren rivier, waarop enkele schaatsers" Gesign. L.O. en ... read more

SOLD Lot 2306 - PICARD, Robert

PICARD, Robert

lot 2306 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

PICARD, Robert (geb. Brussel 1970 - overl. St. Pieters-Woluwe 1941) "Landschap met hooischoven" Gesign. R.O. en 1931. Olieverf op doek, afm.40x50 ... read more

Sold for €1,000 More details 1

SOLD Lot 2307 - SERVAES Albert

SERVAES Albert

lot 2307 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

SERVAES Albert (geb. Gent 1883 - overl. Lüzern 1966) "Guy Cheteau" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.43x62 cm. Veiling: Christie's Laren ... read more

Sold for €8,750 More details 1

SOLD Lot 2308 - GROBE, German (Düsseldorfer School)

GROBE, German (Düsseldorfer School)

lot 2308 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

GROBE, German (Düsseldorfer School) (geb. Hanau-Duitsland 1857) "The Returning Fishing Fleet" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.40x50 cm.

SOLD Lot 2309 - HERSCHEL, Otto

HERSCHEL, Otto

lot 2309 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HERSCHEL, Otto (geb. Teplitz-Schönau 1871) "Breiend meisje" Gesign. R.B. Olievef op paneel, afm.39x29 cm.

Sold for €3,500 More details 1

SOLD Lot 2312 - BARRET, James

BARRET, James

lot 2312 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BARRET, James (18e/19e-eeuwse Engelse School) "Landschap met kasteel en dorpsgezicht. Op de voorgrond militairen, bezig met de voorbereiding van ... read more

SOLD Lot 2313 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2313 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Engelse School) "Havengezicht met raderboot". Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.40x53½ cm.

Sold for €1,062 More details 1

SOLD Lot 2314 - SCHÄFER, Henry Thomas

SCHÄFER, Henry Thomas

lot 2314 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

SCHÄFER, Henry Thomas (19e/20e-eeuwse Engelse School) "Stadsgezicht met vele figuren" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.46x36 cm.

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 2317 - CASTEL, Gaston (Franse School)

CASTEL, Gaston (Franse School)

lot 2317 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

CASTEL, Gaston (Franse School) (geb. 1886 - overl. 1971) "Kust bij Normandië" Gesign. L.O. Olieverf op doek, afm.46x55 cm.

SOLD Lot 2318 - FORAIN, Jean-Louis

FORAIN, Jean-Louis

lot 2318 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

FORAIN, Jean-Louis (geb. Reims 1852 - overl. Parijs 1931) "Zondaguitstapje met koets" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.43x37½ cm.

Sold for €16,250 More details 1

SOLD Lot 2319 - HACKERT, Ph.

HACKERT, Ph.

lot 2319 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HACKERT, Ph. (18e/19e-eeuwse Franse School) "Kustgezicht met rotsen, op de voorgrond enkele figuren bij een boot" Gesign. R.O. en 1804. aquarel, ... read more

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 2320 - JACQUE, Charles-Emile

JACQUE, Charles-Emile

lot 2320 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

JACQUE, Charles-Emile (geb. Parijs 1813 - overl. Parijs 1894) "Bosrand met kudde schapen, op de achtergrond een sprokkelend vrouwtje" Gesign. ... read more

SOLD Lot 2322 - LÉONARD, A.

LÉONARD, A.

lot 2322 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LÉONARD, A. (19e-eeuwse Franse Romantische School) "Heuvelachtig landschap met enkele rustende herders, op de achtergrond een stadsgezicht" Gesign. ... read more

Sold for €5,500 More details 1

SOLD Lot 2323 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2323 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Franse School) "Stilleven met rozen" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.81x66 cm.

SOLD Lot 2324 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2324 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Franse School) "Stilleven met pompoen" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.79x65 cm.

Sold for €2,125 More details 1

SOLD Lot 2325 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2325 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Franse School) "Rustende vrouw in het bos" Niet gesigneerd. Olieverf op paneel, afm.28x37 cm.

SOLD Lot 2328 - GIANI, P.

GIANI, P.

lot 2328 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

GIANI, P. (19e-eeuwse Italiaanse School) "Am strande von Scheveningen" Gesign. R.O. en verso met titel. Olieverf op doek, afm.18x53 cm.

SOLD Lot 2330 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2330 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (18e-eeuwse Russische School) "Madonna met kind" Olieverf op doek, afm.75x49 cm.

Sold for €812 More details 1

SOLD Lot 2331 - MARIN-BALDO, José (Spaanse School)

MARIN-BALDO, José (Spaanse School)

lot 2331 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MARIN-BALDO, José (Spaanse School) (geb. Almeria 1826 - overl. Murcie 1891) "Winters sneeuwlandschap met enkele wolven" Gesign. L.O. en ... read more

SOLD Lot 2332 - ENCKELL, Knut Magnus

ENCKELL, Knut Magnus

lot 2332 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ENCKELL, Knut Magnus (geb. Fredrikshamm (Fin)- overl. Stockholm "Riviergezicht met boerderij en enkele aangemeerde schepen" Gesign. R.O. Olieverf ... read more

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 2352 - BROSSAT, J.

BROSSAT, J.

lot 2352 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BROSSAT, J. (20e-eeuwse Russische School) "Le dernier des Romantiques" Gesign. L.O. en verso met titel. Olieverf op doek, afm.101x83 cm.

SOLD Lot 2354 - BROSSAT, J.

BROSSAT, J.

lot 2354 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BROSSAT, J. (20e-eeuwse Russische School) "Le dernier des Romantiques" Gesign. M.O. en verso met titel. Olieverf op doek, afm.82x102 cm.

SOLD Lot 2358 - DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van

DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van

lot 2358 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van (geb. Kreuznach-Dld 1879 - overl. 1987) "Halfportret van een jong meisje" Gesign. R.O. Aquarel, afm.60x46 ... read more

SOLD Lot 2359 - DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van

lot 2359 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van (geb. Kreuznach-Dld 1879 - overl. 1987) "Oosterse markt" Gesign. R.O. Marouflé, 66x48 cm.

SOLD Lot 2360 - DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van

lot 2360 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DULMEN-KRUMPELMAN, Erasmus Bernhard van (geb. Kreuznach-Dld 1879 - overl. 1987) "Stadsgezicht te Amsterdam, met grachten en fietsers" Gesign. ... read more

Sold for €13,750 More details 1

SOLD Lot 2363 - FRATERMAN, Pieter

FRATERMAN, Pieter

lot 2363 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

FRATERMAN, Pieter (geb. Den Haag 1910 - overl. Den Haag 1969) "Stilleven met bloemen en fruitmand" Gesign. L.O. Olieverf op doek, afm.90x90 cm.

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 2364 - GRAUENKAMP, Jan Henderik

GRAUENKAMP, Jan Henderik

lot 2364 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

GRAUENKAMP, Jan Henderik (geb. Hillegersberg 1902) "Huizen langs een kanaal" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.35x43 cm.

Sold for €188 More details 1

SOLD Lot 2365 - HARPENAU, 'Patty'

HARPENAU, 'Patty'

lot 2365 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HARPENAU, 'Patty' (geb. Amsterdam 1959) "Figuur" Gesign. R.O. en 40/200. Kleuren litho, afm.59x84 cm.

Sold for €594 More details 1

SOLD Lot 2366 - HARSKAMP, 'Peter' Hendricus

HARSKAMP, 'Peter' Hendricus

lot 2366 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HARSKAMP, 'Peter' Hendricus (geb. Den Haag 1951) "Staande clowns" Gesign. R.O. e '80, verso met titel. Aquarel, afm.62½x47½ cm.

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 2367 - HARSKAMP, 'Peter' Hendricus

HARSKAMP, 'Peter' Hendricus

lot 2367 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HARSKAMP, 'Peter' Hendricus (geb. Den Haag 1951) "Twee koppen met hoed" Gesign. R.O. en '80. Pastel, afm.49x61 cm.

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 2368 - KLIJN, 'Willem H.' Heinrich

KLIJN, 'Willem H.' Heinrich

lot 2368 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KLIJN, 'Willem H.' Heinrich (geb. Amsterdam 1892 - overl. Amsterdam 1961) "Stilleven met lantaarn" Gesign. R.O. en verso met titel. Aquarel, ... read more

Sold for €375 More details 1

SOLD Lot 2371 - LANDKROON, Piet

LANDKROON, Piet

lot 2371 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LANDKROON, Piet (geb. Amsterdam 1907) "Verdediging van de cultuur", No.1. Gesign. L.O. en '69 en verso met titel. Olieverf op board, afm.51x69 cm.

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 2373 - LEIJERZAPF, Hans

LEIJERZAPF, Hans

lot 2373 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LEIJERZAPF, Hans (geb. Leiden 1951) "De Hoge keuken" Gesign. R.O. en okt. 1999. Olieverf op doek, afm.100x70 cm.

SOLD Lot 2374 - LEIJERZAPF, Hans

LEIJERZAPF, Hans

lot 2374 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LEIJERZAPF, Hans (geb. Leiden 1951) "De Vertrekvierders" Gesign. R.O. en okt. 1995. Olieverf op doek, afm.100x120 cm.

Sold for €4,750 More details 1

SOLD Lot 2375 - LODEWEEGS, Hans

LODEWEEGS, Hans

lot 2375 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LODEWEEGS, Hans (geb. Bloemendaal 1940) "Overpeinzing" Niet gesigneerd, verso met titel. Olieverf op board, afm.50x40 cm.

SOLD Lot 2379 - PLAISIER, 'Arya' Helena NOLTEN

PLAISIER, 'Arya' Helena NOLTEN

lot 2379 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

PLAISIER, 'Arya' Helena NOLTEN- (geb. Rhoon 1915) "Weids landschap met staand naakt" Gesign. R.O. en '43. Olieverf op doek, afm.137x80 cm.

Sold for €2,500 More details 1

SOLD Lot 2385 - VISSER, H.J.

VISSER, H.J.

lot 2385 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

VISSER, H.J. (20e-eeuwse Hollandse School) "Stilleven met fruitschaal" Gesign. L.O. Goache, afm.38x56 cm.

Sold for €500 More details 1

SOLD Lot 2386 - WAGEMAKERS, R.C.J.M.

WAGEMAKERS, R.C.J.M.

lot 2386 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

WAGEMAKERS, R.C.J.M. (20e-eeuwse Amsterdamse School) "Het ontstijgen aan de Zwaartekracht" Gesign. L.O. en '74 en verso met titel. Olieverf op ... read more

Sold for €312 More details 1