17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

Date: 29th Nov, 2001 19:00
Location: Netherlands

Refine your results

Category

19th Century Paintings (35)

Old Master Paintings & Drawings (17)

Paintings, Watercolours & Prints (104)

SOLD Lot 2001 - ACCAMA (I), Bernardus

ACCAMA (I), Bernardus

lot 2001 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ACCAMA (I), Bernardus (geb. Burum ca. 1697 - overl. Leeuwarden 1756) "Halfportret van Petronella Maria de Beaufort" Gesign. M.R. en 1737. Olieverf ... read more

Sold for €8,500 More details 1

SOLD Lot 2003 - CLEVE, Joos van (School van)

CLEVE, Joos van (School van)

lot 2003 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

CLEVE, Joos van (School van) (geb. Kleef? 1485 - overl. Antwerpen 1540/41) "Madonna met kind" Niet gesign. Olieverf op paneel, ... read more

Sold for €10,000 More details 1

SOLD Lot 2004 - FETI, Domenico (omgeving van)

FETI, Domenico (omgeving van)

lot 2004 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

FETI, Domenico (omgeving van) (geb. Rome 1589 - Venetië 1629) "Jezus met doornenkroon" Niet gesigneerd, verso met label. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €1,062 More details 1

SOLD Lot 2006 - ONBEKENDE MEESTER

ONBEKENDE MEESTER

lot 2006 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKENDE MEESTER (17e - eeuwse Hollandse School) "Jezus en Pilatus na de geseling" Niet gesigneerd. Olieverf op paneel, afm.64x48cm. (Lucas ... read more

Sold for €2,375 More details 1

SOLD Lot 2008 - MAES, Nicolaes

MAES, Nicolaes

lot 2008 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MAES, Nicolaes (geb. Dordrecht 1632 - overl. Amsterdam 1693) "Portret van een jonge dame met parelcollier" Olieverf op doek, afm. 68x56cm. Litt. : ... read more

Sold for €18,750 More details 1

SOLD Lot 2009 - MAES, Nicolaes (naar)

MAES, Nicolaes (naar)

lot 2009 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MAES, Nicolaes (naar) (geb. Dordrecht 1632 - overl. Amsterdam 1693) "Portret van een jonge dame, rustend bij een bron" Olieverf op doek, ... read more

Sold for €1,000 More details 1

SOLD Lot 2010 - MAES, Nicolaes (naar)

MAES, Nicolaes (naar)

lot 2010 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MAES, Nicolaes (naar) (geb. Dordrecht 1632 - overl. Amsterdam 1693) "Halfportret van een jonge heer" Olieverf op doek, afm.73½x54cm. Noot: ... read more

SOLD Lot 2011 - ONBEKENDE MEESTER

ONBEKENDE MEESTER

lot 2011 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKENDE MEESTER (17e-eeuwse Vlaamse School) "De Besnijdenis" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.87x72cm.

SOLD Lot 2012 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2012 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (18e-eeuwse Hollandse School) "Halfportret van Mr. Joan Pieter Schörer" Niet gesigneerd. Olieverf op doek. Verso: "Mr. Joan Pieter ... read more

Sold for €5,500 More details 1

SOLD Lot 2013 - ONBEKENDE MEESTER

ONBEKENDE MEESTER

lot 2013 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKENDE MEESTER (18e-eeuwse Middelburgse School) "Portret van Clasina Rademacher" Niet gesigneerd, verso met tekst. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €7,500 More details 1

SOLD Lot 2014 - ONBEKENDE MEESTER

ONBEKENDE MEESTER

lot 2014 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKENDE MEESTER (17e-eeuwse Vlaamse School) "Vlucht naar Egypte" Niet gesigneerd. Olieverf op koper, afm.15x12cm.

Sold for €2,125 More details 1

SOLD Lot 2015 - ONBEKENDE MEESTER

ONBEKENDE MEESTER

lot 2015 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKENDE MEESTER (17e-eeuwse Hollandse School) "Voorstelling aan de koning" Niet gesigneerd. Olieverf op paneel, afm.45½x55½cm.

Sold for €9,375 More details 1

SOLD Lot 2016 - STOLKER, Jan

STOLKER, Jan

lot 2016 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

STOLKER, Jan (geb. Amsterdam 1724 - overl. Rotterdam 1785) "Portret van dame in een landschap" Gesign. L.O. en 1756. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €7,750 More details 1

SOLD Lot 2017 - VELDE Jr., Willem van de

VELDE Jr., Willem van de

lot 2017 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

VELDE Jr., Willem van de (geb. Leiden 1633 - overl. London 1707) "Schepen voor de kust" Gesign. R.O. Sepia, afm.15x22cm.

Sold for €1,875 More details 1

SOLD Lot 2018 - WEENIX, Jan (navolger van)

WEENIX, Jan (navolger van)

lot 2018 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

WEENIX, Jan (navolger van) (geb. Amsterdam 1640 - overl. Amsterdam 1719) "Stilleven met dode haas" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €10,500 More details 1

SOLD Lot 2019 - WIT, Jacob de

WIT, Jacob de

lot 2019 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

WIT, Jacob de (geb. Amsterdam 1696 - overl. Amsterdam 1754) "Musicerende cupido's". Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.95x125cm. Herk.: ... read more

SOLD Lot 2020 - BERG, J.A. van den

BERG, J.A. van den

lot 2020 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BERG, J.A. van den (19e-eeuwse Hollandse School) "Bosrijk landschap met visser bij een riviertje" Gesign. R.O. en 1877. Olieverf op paneel, ... read more

Sold for €1,250 More details 1

SOLD Lot 2021 - BISSCHOP, Christoffel

BISSCHOP, Christoffel

lot 2021 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BISSCHOP, Christoffel (geb. Leeuwarden 1828 - overl. Scheveningen 1904) "De milde gift". Gesgn. L.O. Olieverf op paneel, afm.31½x27½cm.

SOLD Lot 2022 - BORSELEN, Jan Willem van

BORSELEN, Jan Willem van

lot 2022 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BORSELEN, Jan Willem van (geb. Gouda 1825 - overl. Den Haag 1892) "Riviergezicht met 'scheepsjager' en figuren in een boot". Gesign. L.O. en ... read more

Sold for €3,000 More details 1

SOLD Lot 2023 - BORSELEN, Jan Willem van

BORSELEN, Jan Willem van

lot 2023 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BORSELEN, Jan Willem van (geb. Gouda 1825 - overl. Den Haag 1892) "Landschap met rivier en stenen brug" Gesign. R.O. Sepia, afm 51x78cm.

Sold for €1,500 More details 1

SOLD Lot 2024 - DOORNIK, G. van (omgeving van )

DOORNIK, G. van (omgeving van )

lot 2024 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DOORNIK, G. van (omgeving van ) (Woonde en werkte te Utrecht omstreeks 1835 - 1838) "Landschap met rustende koeien" Niet gesigneerd. Olieverf op ... read more

Sold for €750 More details 1

SOLD Lot 2025 - DOORNIK, G. van

DOORNIK, G. van

lot 2025 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DOORNIK, G. van (Woonde en werkte te Utrecht omstreeks 1835 - 1838) "Landschap met herderine en haar kudde dieren" Gesign. M.O. Olieverf op ... read more

SOLD Lot 2027 - HAAN, Dirk de

HAAN, Dirk de

lot 2027 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HAAN, Dirk de (Amsterdam 1832 - overl. Amsterdam 1886) "Schepen voor de kust, op de voorgrond een aangemeerd schip met enkele vissers" Gesign. R.O. ... read more

Sold for €12,500 More details 1

SOLD Lot 2028 - HANSEVELT, Chr.v.

HANSEVELT, Chr.v.

lot 2028 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HANSEVELT, Chr.v. (19e-eeuwse Hollandse School) "Bosrijk landschap met boerderijen. Op de voorgrond een zandweg, waarop enkele reizigers" Gesign. ... read more

Sold for €1,625 More details 1

SOLD Lot 2031 - JANSON, Johannes Christiaan

JANSON, Johannes Christiaan

lot 2031 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

JANSON, Johannes Christiaan (geb. Leiden 1763 - overl. Den Haag 1823) "Landschap met boerderij en molen. Op de voorgrond een zandweg, waarop een ... read more

Sold for €2,625 More details 1

SOLD Lot 2032 - KOEKKOEK, Marinus Adrianus (toegeschr. aan)

KOEKKOEK, Marinus Adrianus (toegeschr. aan)

lot 2032 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KOEKKOEK, Marinus Adrianus (toegeschr. aan) (geb. Middelburg 1807 - overl. Amsterdam 1868) "Romatisch landschap met boerderij. Op de voorgrond een ... read more

SOLD Lot 2035 - KRUSEMAN, Frederik M. (draagt de sign. van)

KRUSEMAN, Frederik M. (draagt de sign. van)

lot 2035 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KRUSEMAN, Frederik M. (draagt de sign. van) (geb. Haarlem 1816 - overl. Brussel 1882) "Winters landschap met schaatsers op een bevroren ... read more

Sold for €3,250 More details 1

SOLD Lot 2036 - KRUSEMAN van ELTEN, Hendrik Dirk

KRUSEMAN van ELTEN, Hendrik Dirk

lot 2036 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KRUSEMAN van ELTEN, Hendrik Dirk (geb. Alkmaar 1929 - overl. Parijs 1904) "Landschap met korenveld. Op de voorgrond een meertje met enkele figuren ... read more

SOLD Lot 2037 - LEICKERT, Charles Henri Joseph

LEICKERT, Charles Henri Joseph

lot 2037 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LEICKERT, Charles Henri Joseph (geb. Brussel 1816 - overl. Mainz-Dld 1907) "Zomers rivierlandschap met schepen en figuren" Gesign. R.O. Olieverf ... read more

Sold for €17,500 More details 1

SOLD Lot 2038b - LELIE, Adriaan de

LELIE, Adriaan de

lot 2038b (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LELIE, Adriaan de (geb. Tilburg 1755 - overl. Amsterdam 1820) "Jan Eliza van Cleef (1785-1828)" "Johanna Everdina Nagtlas-Versteeg ... read more

Sold for €11,250 More details

SOLD Lot 2039 - MEIJIER, Anthony Andreas de

MEIJIER, Anthony Andreas de

lot 2039 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MEIJIER, Anthony Andreas de (geb. Den Haag 1806 - overl. Den Haag 1867) "Bij de hoefsmid". Gesign. R.O. Olieverf op paneel, afm.16½x12½cm.

Sold for €1,375 More details 1

SOLD Lot 2043 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2043 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse School) "Boslandschap met zandweg, waarop een jager en houtsprokkelaarsters". Niet gesigneerd. Olieverf op paneel, ... read more

Sold for €2,500 More details 1

SOLD Lot 2044 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2044 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Hollandse School) "Biedermeier halfportret van een dame" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.68½x58½cm.

SOLD Lot 2045 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2045 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Hollandse School) "Biedermeier halfportret van een heer" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.68½x58½cm.

Sold for €2,750 More details 1

SOLD Lot 2046 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2046 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Hollandse School) "Halfportret van een heer" Niet gesigneerd. Olieverf op doek, afm.62x52cm.

Sold for €1,188 More details 1

SOLD Lot 2047 - ONBEKEND

ONBEKEND

lot 2047 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ONBEKEND (19e-eeuwse Hollandse School) "Halfportret van een zakenman met sigaar in de hand" Niet gesigneerd. Marouflé, afm.55x45cm.

Sold for €625 More details 1

SOLD Lot 2049 - OPDENHOFF, Georg Willem

OPDENHOFF, Georg Willem

lot 2049 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

OPDENHOFF, Georg Willem (geb. Fulda-Dld. 1807 - overl. Den Haag 1873) "Schepen voor de kust bij zwaar weer" Gesign. M.O. (op de sloep) Olieverf op ... read more

Sold for €22,500 More details 1

SOLD Lot 2050 - RICHARD, Louis Willebrordus

RICHARD, Louis Willebrordus

lot 2050 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

RICHARD, Louis Willebrordus (geb. Amsterdam 1821 - overl. Amsterdam 1874) "Lezend melkmeisje" Gesign. L.O. Olieverf op paneel, afm.32½x26½cm.

Sold for €1,750 More details 1

SOLD Lot 2052 - ROSIERSE, Johannes (omgeving)

ROSIERSE, Johannes (omgeving)

lot 2052 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

ROSIERSE, Johannes (omgeving) (geb. Dordrecht 1818 - overl. Dordrecht 1901) "De Apotheker" Olieverf op doek, afm.37½x32½cm.

Sold for €3,875 More details 1

SOLD Lot 2055 - TETAR van ELVEN, Jan 'Johannes' Baptist

TETAR van ELVEN, Jan 'Johannes' Baptist

lot 2055 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

TETAR van ELVEN, Jan 'Johannes' Baptist (geb. Amsterdam 1805 - overl. Voorschoten 1889) "Kerkinterieur met figuren" Gesign. R.O. Olieverf op ... read more

SOLD Lot 2056 - TETAR van ELVEN, Jan 'Johannes' Baptist

lot 2056 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

SOLD Lot 2057 - TROOST, Willem

TROOST, Willem

lot 2057 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

TROOST, Willem (geb. Arnhem 1812 - overl. Barneveld 1893) "Gezicht op de 'Oldehove' te Leeuwarden. Op de voorgrond een gracht en een brede laan ... read more

SOLD Lot 2102 - BAKELS, Reinier Sybrand

BAKELS, Reinier Sybrand

lot 2102 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BAKELS, Reinier Sybrand (geb. Den Hoorn 1873 - overl. Den Haag 1956) "Gezicht op Dordrecht" Gesign. L.O. en 1914. Marouflé, afm.40x30cm.

SOLD Lot 2103 - BAKKER, 'Jan'

BAKKER, 'Jan'

lot 2103 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BAKKER, 'Jan' (geb. Schiedam 1879 - overl. Voorburg 1944) "Slotje met houten brug" Gesign. L.O. Olieverf op paneel, afm.25x32cm.

Sold for €969 More details 1

SOLD Lot 2104 - BASTERT, Syvert 'Nicolaas'

BASTERT, Syvert 'Nicolaas'

lot 2104 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BASTERT, Syvert 'Nicolaas' (geb. Maarsseveen 1854 -overl. Loenen a/d Vecht 1939) "Weids landschap met het gezicht op Loenen a/d Vecht" Gesign. R.O. ... read more

Sold for €5,000 More details 1

SOLD Lot 2106 - BEEK, Jurrien Marinus

BEEK, Jurrien Marinus

lot 2106 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BEEK, Jurrien Marinus (geb. Arnhem 1879 - overl. Den Haag 1965) "Rivierlandschap met boerderij, in het midden twee grote bomen, rechts een figuur". ... read more

SOLD Lot 2108 - BERG, Johannes 'Freek' van den

BERG, Johannes 'Freek' van den

lot 2108 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BERG, Johannes 'Freek' van den (geb. Amsterdam 1918) "Frans landschap met boerderij". Gesign. L.O. Aquarel, afm.56x76cm.

Sold for €3,125 More details 1

SOLD Lot 2109 - BOCK, Theophile Emile Achille de

BOCK, Theophile Emile Achille de

lot 2109 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BOCK, Theophile Emile Achille de (geb. Den Haag 1851 - overl. Haarlem 1904) "Houtsprokkelaar in het bos". Gesign. L.O. Marouflé, afm.26x36cm.

Sold for €4,375 More details 1

SOLD Lot 2110 - BOCK, Theophile Emile Achille de

lot 2110 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BOCK, Theophile Emile Achille de (geb. Den Haag 1851 - overl. Haarlem 1904) "Visser bij een riviertje in een boslandschap" Gesign. R.O. Marouflé, ... read more

Sold for €6,875 More details 1

SOLD Lot 2113 - BOGMAN, Herman Adrianus Charles

BOGMAN, Herman Adrianus Charles

lot 2113 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BOGMAN, Herman Adrianus Charles (geb. Den Haag 1890 - overl. 1975) "Schelpenvissers op het strand" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.40x80cm.

SOLD Lot 2114 - BOGMAN, Herman Adrianus Charles

lot 2114 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BOGMAN, Herman Adrianus Charles (geb. Den Haag 1890) "Turfmarkt te Den Haag" Gesign. R.O. Olieverf op paneel, afm.24x38½cm.

SOLD Lot 2115 - BOSBOOM, Johannes

BOSBOOM, Johannes

lot 2115 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BOSBOOM, Johannes (geb. Den Haag 1817 - overl. Den Haag 1891) "Kerk met graftombe te Midwolda in Groningen" Gesign. R.O. met titel. Olieverf op ... read more

Sold for €6,750 More details 1

SOLD Lot 2116 - BRAAKHUIS, Petrus Lambertus

BRAAKHUIS, Petrus Lambertus

lot 2116 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BRAAKHUIS, Petrus Lambertus (geb. Hilversum 1919) "Stalinterieur met koeien, op de voorgrond enkele poezen" Gesign. R.O. Olieverf op doek, ... read more

SOLD Lot 2117 - BRAKEN, 'Peter' Antonius

BRAKEN, 'Peter' Antonius

lot 2117 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BRAKEN, 'Peter' Antonius (geb. Eindhoven 1896) "Ven bij Breda" Gesign. L.O., verso met titel. Olieverf op board, afm.58x47cm.

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 2118 - BRIEDÉ, Johan

BRIEDÉ, Johan

lot 2118 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BRIEDÉ, Johan (geb. Rotterdam 1885) "Stilleven met bloemen" Gesign. R.B. en 1921. Olieverf op doek, afm.50x40cm.

SOLD Lot 2119 - BRIëT, 'Arthur' Henri Christiaan

BRIëT, 'Arthur' Henri Christiaan

lot 2119 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BRIëT, 'Arthur' Henri Christiaan (geb. Madioen 1867 - overl. Nunspeet 1939) "Binnenhuis bij Nunspeet (?)" Gesign. L.O. Olieverf op doek, ... read more

SOLD Lot 2120 - BROUWER, 'Barend' Jan

BROUWER, 'Barend' Jan

lot 2120 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BROUWER, 'Barend' Jan (geb. Diepenveen 1872 - overl. Voorburg 1936) "Broeksloot te Voorburg" Gesign. R.O. en verso met titel. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €3,375 More details 1

SOLD Lot 2121 - BRUIN, Cornelis de

BRUIN, Cornelis de

lot 2121 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

BRUIN, Cornelis de (geb. Utrecht 1870 - overl. Amsterdam 1940) "Gezicht op de haven te Dordrecht" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.71x50cm.

SOLD Lot 2122 - COSSAAR, 'Jan' Cornelis Wyand

COSSAAR, 'Jan' Cornelis Wyand

lot 2122 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

COSSAAR, 'Jan' Cornelis Wyand (geb. Amsterdam 1874 - overl. Den Haag 1966) "Kerkinterieur met figuren" Gesign. L.O. en 1927 (?). Olieverf op doek, ... read more

SOLD Lot 2123 - DAALHOFF, 'Henri' Antonius van

DAALHOFF, 'Henri' Antonius van

lot 2123 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DAALHOFF, 'Henri' Antonius van (geb. Haarlem 1867 - overl. Den Haag 1953) "Dorpsgezicht, op de voorgrond een gracht met houten ophaalbrug" Gesign. ... read more

Sold for €2,875 More details 1

SOLD Lot 2125 - DAKE jr., Carel Lodewijk

DAKE jr., Carel Lodewijk

lot 2125 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DAKE jr., Carel Lodewijk (geb. Schaerbeek(B) 1886 - overl. Batavia 1946) "Landschap met Jambolayo-boom" Gesign. R.O. Olieverf op paneel, ... read more

SOLD Lot 2127 - DEKKER, 'Henk' Nicolaas

DEKKER, 'Henk' Nicolaas

lot 2127 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DEKKER, 'Henk' Nicolaas (geb. Gouda 1897) "Afsluitdijk bij stormachtige zee" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.60x90cm.

SOLD Lot 2128 - DELFGAAUW, 'Gerard' Johannes

DELFGAAUW, 'Gerard' Johannes

lot 2128 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DELFGAAUW, 'Gerard' Johannes (geb. Monster 1882 - overl. Den Haag 1947) "Gezicht op de Thorbeckegracht te Zwolle" Gesign. R.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €10,625 More details 1

SOLD Lot 2129 - DIJKSTRA, Johan

DIJKSTRA, Johan

lot 2129 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DIJKSTRA, Johan (geb. Groningen 1896 - overl. Groningen 1978) "Groninger landschap met Rijtdiep en Blauw Borgje" Gesign.(?), ca. 1926. Wasverf op ... read more

Sold for €131,250 More details 1

SOLD Lot 2130 - DIJKSTRA, Johan

DIJKSTRA, Johan

lot 2130 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DIJKSTRA, Johan (geb. Groningen 1896 - overl. Groningen 1978) "Gezicht op wierde Oostum te Groningen" Gesign. L.O. en '43. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €92,500 More details 1

SOLD Lot 2133 - DUNSELMAN, Jan

DUNSELMAN, Jan

lot 2133 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

DUNSELMAN, Jan (Den Helder 1863 - overl. Amsterdam 1931) "Portret van een zittend jongentje" Gesign. R.B. en 1919. Olieverf op doek, afm.105x69cm.

Sold for €4,125 More details 1

SOLD Lot 2136 - GESTEL, "Leo" Leendert

GESTEL, "Leo" Leendert

lot 2136 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

GESTEL, "Leo" Leendert (geb. Woerden 1881 - overl. Hilversum 1941) "Boerenerf met enkele figuren bij een hek" Gesign. R.O. met ... read more

SOLD Lot 2137 - GILST, 'Arnout' van

GILST, 'Arnout' van

lot 2137 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

GILST, 'Arnout' van (geb. Den Haag 1898 - overl. 1981) "Rotterdamse haven met schepen, op de voorgrond een paard met wagen" Gesign. L.O. Olieverf ... read more

SOLD Lot 2139 - GORTER, Arnold Marc

GORTER, Arnold Marc

lot 2139 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

GORTER, Arnold Marc (geb. Ambt-Delden 1866 - overl. Amsterdam 1933) "De Vordense Beek" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.100x75cm.

SOLD Lot 2142 - KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem H.Endlich)

KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem H.Endlich)

lot 2142 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem H.Endlich) (geb. Leiden 1911) "Polderlandschap met huizen" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.31x41cm.

SOLD Lot 2143 - HASSELMAN, Eugenie Nanette Constance

HASSELMAN, Eugenie Nanette Constance

lot 2143 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HASSELMAN, Eugenie Nanette Constance (geb. Zoelen 1855 - over. Egmond a.d. Hoef 1937) "Lezend meisje" Gesign. L.O. (zonder lijst) Olieverf op ... read more

SOLD Lot 2144 - HERWIJNEN, 'Jan' Adrianus George van

HERWIJNEN, 'Jan' Adrianus George van

lot 2144 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HERWIJNEN, 'Jan' Adrianus George van (geb. Delft 1889 - overl. Bergen [N.H.] 1965) "Parkgezicht met bloeiende boom" Gesign. L.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €4,000 More details 1

SOLD Lot 2146 - HOLLESTELLE, Jacob Huijbrecht

HOLLESTELLE, Jacob Huijbrecht

lot 2146 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HOLLESTELLE, Jacob Huijbrecht (geb. Middelburg 1858 - overl. Dordrecht 1920) "Winterlandschap met paard en wagen in de sneeuw" Gesign. R.O en '93, ... read more

Sold for €1,125 More details 1

SOLD Lot 2148 - HOUT, Piet in 't

HOUT, Piet in 't

lot 2148 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

HOUT, Piet in 't (geb. Den Haag 1879 - overl. Den Haag 1965) "Binnenhaven met visserschepen, links een molen" Gesign. L.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €1,438 More details 1

SOLD Lot 2151 - JONGERE, M. de (pseudoniem M.J. Drulman)

JONGERE, M. de (pseudoniem M.J. Drulman)

lot 2151 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

JONGERE, M. de (pseudoniem M.J. Drulman) (geb. Amsterdam 1912) "Rotterdamse haven met vrachtschepen" Gesign. L.O. Aquarel, afm.13½x39cm.

SOLD Lot 2152 - KAEMMERER, Johan Hendrik

KAEMMERER, Johan Hendrik

lot 2152 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KAEMMERER, Johan Hendrik (geb. Den Haag 1894) "Gezicht op de Belterwiede bij Giethoorn" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.40x80cm.

SOLD Lot 2153 - KAEMMERER, Johan Hendrik

KAEMMERER, Johan Hendrik

lot 2153 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KAEMMERER, Johan Hendrik (geb. Den Haag 1894) "Duingezicht met bouwafval" Gesign. R.O. en 1947. Olieverf op doek, afm.24x18cm.

Sold for €688 More details 1

SOLD Lot 2155 - KERLING, 'Anna' Elisabeth

KERLING, 'Anna' Elisabeth

lot 2155 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KERLING, 'Anna' Elisabeth (geb. Den Haag 1862 - overl. Den Haag 1955) "Havengezicht tijdens de wasdag" Gesign. R.O. Aquarel, afm.35x55cm.

SOLD Lot 2156 - KERLING, 'Anna' Elisabeth

KERLING, 'Anna' Elisabeth

lot 2156 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KERLING, 'Anna' Elisabeth (geb. Den Haag 1862 - overl. Den Haag 1955) "Landschap met dorpsrand en zandweg, waarop moeder en kind" Gesign. ... read more

SOLD Lot 2157 - KERLING, 'Anna' Elisabeth

KERLING, 'Anna' Elisabeth

lot 2157 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KERLING, 'Anna' Elisabeth (geb. Den Haag 1862 - overl. Den Haag 1955) "Halfportret van een Slavische vrouw" Gesign. L.O. Afm.23x17cm.

SOLD Lot 2160 - KNIKKER, Aris

KNIKKER, Aris

lot 2160 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KNIKKER, Aris (geb. Haarlem 1887 - overl. Den Haag 1962) "Landschap met paardejager". Gesign. R.O. Olieverf op paneel, afm.25x45cm.

SOLD Lot 2162 - KNIKKER jr., Jan Simon

KNIKKER jr., Jan Simon

lot 2162 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KNIKKER jr., Jan Simon (geb. Leiden 1911) "Hollands landschap met molen, op de voorgrond een voerman met paard en wagen" Gesign. R.O. Olieverf op ... read more

SOLD Lot 2163 - KNIP, Willem Alexander

KNIP, Willem Alexander

lot 2163 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KNIP, Willem Alexander (geb. Amsterdam 1883 - overl. Blaricum 1967) "Hofje met boerin bij een witte boerderij" Gesign. R.O. Olieverf op paneel, ... read more

SOLD Lot 2166 - KOOPER, Ary Cornelis

KOOPER, Ary Cornelis

lot 2166 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KOOPER, Ary Cornelis (geb. Schiedam 1855 - overl. Den Haag 1921) "Boomgaard met enkele koeien bij de waterkant" Gesign. R.O. Olieverf op paneel, ... read more

SOLD Lot 2170 - KREGTEN, Johannes Aurelius Richard 'Fedor' van

KREGTEN, Johannes Aurelius Richard 'Fedor' van

lot 2170 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KREGTEN, Johannes Aurelius Richard 'Fedor' van (geb. Diever 1871 - overl. Den Haag 1937) "Bosrand met koeien en melkende boer" Gesign. ... read more

SOLD Lot 2171 - KROPFF, 'Joop'

KROPFF, 'Joop'

lot 2171 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KROPFF, 'Joop' (geb. Den Haag 1892 - overl. 1979) "Landschap met houten brug en bosrand" Gesign. L.O. Marouflé, afm.31x41cm.

SOLD Lot 2174 - LEEUWEN (van Oudewater), 'Henk' van

LEEUWEN (van Oudewater), 'Henk' van

lot 2174 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LEEUWEN (van Oudewater), 'Henk' van (geb. Ter Aar 1890 - overl. 1962) "Rotsachtige kust" Verso met atelierstempel. Olieverf op doek, ... read more

SOLD Lot 2177 - LOPES de LEAO, Baruch ('B.Laguna')

LOPES de LEAO, Baruch ('B.Laguna')

lot 2177 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LOPES de LEAO, Baruch ('B.Laguna') (geb. Amsterdam - overl. Duitsland 1943) "Halfportret van een oude landarbeider met pijp in de mond" Gesign. ... read more

Sold for €250 More details 1

SOLD Lot 2178 - LUTZ, 'Bernhard' Willem Theodoor

LUTZ, 'Bernhard' Willem Theodoor

lot 2178 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

LUTZ, 'Bernhard' Willem Theodoor (geb. Rotterdam 1913) "Halfportret van een Oost-Europeese vrouw in dracht" Gesign. L.O. Olieverf op board, ... read more

SOLD Lot 2181 - MACKENZIE, Marie Henrie

MACKENZIE, Marie Henrie

lot 2181 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MACKENZIE, Marie Henrie (geb. Rotterdam 1878 - overl. Hilversum 1961) "Gezicht op de St. Nicolaaskert te Amsterdam" Gesign. R.O. Olieverf op doek, ... read more

SOLD Lot 2182 - MACKENZIE, Marie Henrie

MACKENZIE, Marie Henrie

lot 2182 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MACKENZIE, Marie Henrie (geb. Rotterdam 1878 - overl. Hilversum 1961) "Brouwersgracht met schepen". Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.50x66cm.

Sold for €20,000 More details 1

SOLD Lot 2183 - MACKENZIE, Marie Henrie

MACKENZIE, Marie Henrie

lot 2183 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MACKENZIE, Marie Henrie (geb. Rotterdam 1878 - overl. Hilversum 1961) "Grachtengezicht te Amsterdam met enkele sneeuwruimers en paard met ... read more

Sold for €14,375 More details 1

SOLD Lot 2184 - KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem Markenstein)

KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem Markenstein)

lot 2184 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

KNIKKER jr., Jan Simon (pseudoniem Markenstein) (geb. Leiden 1911) "Gezicht op de St.Nicolaaskerk te Amsterdam" Gesign. R.O. Olieverf op doek, ... read more

Sold for €7,000 More details 1

SOLD Lot 2186 - MELIS, Henricus Joannes

MELIS, Henricus Joannes

lot 2186 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MELIS, Henricus Joannes (geb. Sas van Gent 1845 - overl. Rotterdam 1923) "Interieur met handwerkende vrouw" Gesign. L.O. Aquarel, afm.31x22cm.

Sold for €375 More details 1

SOLD Lot 2188 - MENSION, Cornelis Jan

MENSION, Cornelis Jan

lot 2188 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MENSION, Cornelis Jan (geb. Delft 1882 - overl. Delft 1950) "Kroonkranen" Gesign. R.O. en verso met titel. Olieverf op doek, afm.47x76cm.

SOLD Lot 2189 - MOLL, Evert

MOLL, Evert

lot 2189 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MOLL, Evert (geb. Voorburg 1878 - overl. Den Haag 1955) "Gezicht op de haven van Scheveningen" Gesign. L.O. Olieverf op doek, afm.60x100 cm.

SOLD Lot 2190 - MOLL, Evert

MOLL, Evert

lot 2190 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MOLL, Evert (geb. Voorburg 1878 - overl. Den Haag 1955) "Hollands waterlandschap met schepen, op de voorgrond een palingvisser" Gesign. ... read more

Sold for €875 More details 1

SOLD Lot 2191 - MOLL, Evert

MOLL, Evert

lot 2191 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

MOLL, Evert (geb. Voorburg 1878 - overl. Den Haag 1955) "Gezicht op Parijs, op de voorgrond de Seine met enkele schepen" gesign. L.O. Olieerf op ... read more

SOLD Lot 2192 - NAGTEGAAL, Jan Frederik Johannes

NAGTEGAAL, Jan Frederik Johannes

lot 2192 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

NAGTEGAAL, Jan Frederik Johannes (geb. Amsterdam 1920) "17e-eeuws pronkstilleven" Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.60x80cm.

SOLD Lot 2194 - NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

NOLTEÉ, Bernardus "Cor"

lot 2194 (17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001)

Sold for €8,250 More details 1