17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

Lot 2182

2182

MACKENZIE, Marie Henrie

MACKENZIE, Marie Henrie (geb. Rotterdam 1878 - overl. Hilversum 1961) "Brouwersgracht met schepen". Gesign. R.O. Olieverf op doek, afm.50x66cm.

Sold for €20,000

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001