1539
Twee zilveren strooilepels.
Twee zilveren strooilepels.
Leeuwarden(?), eind 18e eeuws.
Fijne handgesmede lepels met ajourgezaagde ovale bakken en gedraaide ebbenhouten stelen. L.17cm.
Noot: Strooilepels van dit type komen vrij vaak geheel ongemerkt en zonder Meesterteken voor, omdat ze
dan door thuiswerkers werden gemaakt en het gewicht aan zilver erg gering was.
(Litt.: 'Nederlands Klein Zilver 1650 - 1880', pag. 194, afb. 186)
Sold for €1,062
Twee zilveren strooilepels.