1611
Verguld zilveren miskelk.
Verguld zilveren miskelk.
België, Brugge, 19e eeuws.
Mt= J.v.Damme
Gegraveerde kelk met pateen. In de voet zes geëmailleerde medaillons voorstellende vijf
apostelen en Christus aan het het kruis. H.21½cm. (gew. 940 gram)
Onder de voet inscriptie: "Rev. James Walsh. From his father 1901".
Sold for €2,375
Verguld zilveren miskelk.
België, Brugge, 19e eeuws.
Mt= J.v.Damme